Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

TYLKO U NAS: Znamy płeć drugiego dziecka Ani Wendzikowskiej!

Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

 

Anna Wendzikowska potwierdziła, że jest w ciąży! Gwiazda TVN na swoim Instagramie poinformowała fanów, że rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka:

Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie

 

O drugiej ciąży Anny Wendzikowskiej plotkowano bowiem już od dawna - w sieci pojawiły się wcześniej fotki, na których było widać wyraźnie coraz większy brzuszek prezenterki.

Nam z kolei udało się dowiedzieć, że gwiazda będzie miała drugą córeczkę! Aktorka i dziennikarka wychowuje już 3-letnią Kornelię, której ojcem jest Patryk Ignaczak. Para rozstała się jednak już dawno temu, a Wendzikowska od prawie dwóch lat jest związana z biznesmenem, Janem Bazylem! 

Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś  w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze byłam w takich związkach, które rozwijały. Bardzo dużo rozmawiamy, interesuje mnie temat relacji międzyludzkich, dużo o tym czytam… - mówiła o nim jakiś czas temu w "Gali". 

Zobacz: Anna Wendzikowska jest zakochana? Pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a podpis mówi wszystko!

 

Para ma mnóstwo wspólnych pasji, oboje uwielbiają podróżować, pływają na wake'u... Teraz w ich życiu czas na ogromne zmiany. Czy przed narodzinami dziecka para weźmie ślub? Przekonamy się wkrótce.

 

Zobacz także: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej robi wrażenie! Gwiazda może pochwalić się pięknymi wnętrzami

 

Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem

Więcej na temat Ania Wendzikowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47