Anna Lewandowska
Instagram

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem! "Nie do wiary..."

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska blisko dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Żona Roberta Lewandowskiego urodziła córeczkę Klarę, której do tej pory nie pokazała fanom. Trenerka o ciąży poinformowała będąc w 4. miesiącu. Gwiazda często pokazywała się z ciążowym brzuszkiem, jednak najnowszego zdjęcia, jakie umieściła w sieci, nikt jeszcze nie widział. 

Anna Lewandowska w ciąży - jak wyglądała?

Ania Lewandowska szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Już po po miesiącu trenerka mogła pochwalić się smukłą sylwetką. Jej płaski brzuch w 2017 roku wywołał wielką burzę i stał się głównym tematem mediów. Wielu fanów pogratulowało Ani szybkiego powrotu do dawnej figury. Jednak w sieci pojawiły się również nieprzychylne komentarze mówiące, że przez trenerkę wiele kobiet wpadnie tylko w kompleksy.

Anna będąc w ciąży nie zrezygnowała z treningów. Do tych zachęca inne ciężarne kobiety, które różne ćwiczenia znajdą na jej płycie. Fankom brakuje jednak treningów dla ciężarnych w najnowszej aplikacji Lewandowskiej. Czy w najbliższym czasie się tam znajdą?

Prawie 2 lata temu.... nie do wiary jak ten czas szybko minął. Kochane Mamy, pytacie mnie o treningi dla kobiet w ciąży w aplikacji. Będą! Póki co, wciąż dostępny jest mój program treningowy na płycie - napisała była karateczka. 

Internauci zachwycili się zdjęciem Ani, którego gwiazda do tej pory nigdzie wcześniej nie umieściła. 

Książka powinna być z autografem Klary.

Świetnie!

Życzę sobie w przyszłości wyglądać tak dobrze w ciąży jak ty.

Uwielbiam! - pisali internauci. 

Zobaczcie zdjęcia jakie umieściła w sieci Anna. Trzeba przyznać, że wygląda pięknie! ;) Czy w najbliższym czasie Klara doczeka się rodzeństwa? Kilka tygodni temu żona Roberta nie udzieliła nam odpowiedzi na to pytanie mówiąc, że są to bardzo prywatne sprawy.

 

Anna Lewandowska
Instagram

Ania szybko wróciła do formy

Anna Lewandowska
Instagram

Zobacz także: Strój Anny Lewandowskiej w meczecie wywołał spore emocje. Gwiazda musiała się wytłumaczyć! 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43