ALLONS_667908_dabrowska05.jpg
ONS
Newsy

Ania Dąbrowska

Data urodzenia: 7 stycznia 1981 r.
Znak zodiaku: Koziorożec
Zawód: piosenkarka

W 2002 roku Ania Dąbrowska wystąpiła w pierwszej edycji programu Idol, w którym zajęła 8 miejsce. Dwa lata później nagrała i wydała swoją debiutancką płytę "Samotność po zmierzchu". Album zdobył status złotej płyty. A w 2005 roku Ania dostała trzy Fryderyki.

Dąbrowska w 2006 r. wydała drugą płytę "Kilka historii na ten sam temat", która juć po 2 miesiącach osiągnęła status platynowej. Kolejna płyta pt. "W spodniach czy w sukience?" ukazała się w 2008 roku. Album okazał się jeszcze większym sukcesem, niż poprzednie dwie.
monikabrodka.JPG
ONS
Newsy
Monika Brodka

Data urodzenia: 7 lutego 1987 r. Znak zodiaku: Wodnik Zawód: piosenkarka Monika Brodka pochodzi z góralskiej rodziny z muzycznymi korzeniami. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. W 2004 roku Brodka wygrała 3. edycję programu "Idol". W tym samym roku nagrała też debiutancką płytę pt. "Album", która osiągnęła status złotej. A rok później otrzymała nagrodę Eska Music Awards 2005 w kategorii Debiut roku i  wygrała Konkurs Opolskie Premiery. Drugą płytę "Moje Piosenki" Monika Brodka wydała w 2006 roku. Album ponownie osiągnał status złotej płyty.

ONS
Newsy
Doda OFICJALNIE platynowa
A jednak...

Kiedy ponad pół roku temu Doda wydała swoja druga solową płytę, wszyscy spodziewali się spektakularnego sukcesu. Niestety, w dobie kryzysu w branży fonograficznej trudno o znakomitą sprzedaż. Media zaczęły więc szukać sensacji i prowokować stwierdzeniami, że Doda sama sobie przyznała złotą płytę (najpierw otrzymała złoto od Muzodajnii, później z OLiS'u). Gwiazda niczym nie przejmowała się i robiła swoje. Zamiast komentować pomówienia w mediach, wzięła się ostro za promocję i efekty widać gołym okiem.   - 9 grudnia 2011 ZPAV przyznał albumowi Dody "7 pokus głównych" status Platynowej Płyty - mówi w rozmowie z AfterParty.pl, menadżer koncertowy Dody, Rafał Rabczewski. Oznacza to, że piosenkarka w pół roku sprzedała minimum 30 tysięcy płyt. Co ciekawe, album trafił do top5 najchętniej sprzedawanych albumów listy OLiS w tym roku. Kolejny etap to płyta diamentowa. Żeby ją zdobyć trzeba sprzedać w Polsce aż 150 tysięcy egz. albumu... Myślicie, że się uda? chimera

Artur Andrus artystą Top Festiwalu Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Bednarek, Peszek, Hey... Kto sprzedał najwięcej płyt?
Oto oficjalna lista koncertu "TOP" Top Trendy

Właśnie zakończył się koncert "Top" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013 . Na scenie Opery Leśnej w Sopocie prezentuje się 10 wykonawców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedali najwięcej płyt. Na miejscu 10 odliczanki znalazła się grupa Hey za płytę "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan". Miejsce 9 zdobył zespół Coma za płytę "Czerwony album". Na pozycji 8 znalazła się Ania Dąbrowska za płytę "Bawię się świetnie" Na miejscu 7 znalazł się Donatan za płytę "Równonoc" Miejsce 6 zdobyli Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski za płytę "Zimowe piosenki" Na pozycji 5 znalazł się zespół Kazik Na Żywo z płytą "Bar La Curva / Plamy na słońcu" Na 4 miejscu znalazła się Maria Peszek z albumem "Jezus Maria Peszek" Na miejscu 3 znalazł się Bednarek z płytą "Jestem" Na pozycji 2 znalazł się Andrzej Piaseczny z krążkiem "To co dobre" Zwycięzcą konkursu "Top" został Artur Andrus i jego album "Myśliwiecka" Koncert poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock . Gwiazdy pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013 podczas konferencji prasowej:  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner