Ania Bałon złamała palec u nogi
ONS

Ania Bałon miała wypadek

Ania Bałon złamała palec u nogi
ONS

Po finale "Top Model 2" wydawało się, że Ania Bałon ma szanse na karierę w modelingu - jej przemiana z pulchnej dziewczyny w szczupłą i zdecydowaną modelkę zdobyła uznanie jurorów i telewidzów. Niestety, kilogramy wróciły, a Bałon ma inny pomysł na swoje życie. Przypomnijmy: Bałon będzie chudnąć na wizji: Znów usłyszy o mnie cała Polska

Ostatnio celebrytka narzekała na swoją pełniejszą figurę, ale w perspektywie miała zrzucenie dodatkowych kilogramów i powrót do doskonałej sylwetki z czasów programu. Teraz wydaje się jednak, że będzie musiała te plany odłożyć, ponieważ znowu uległa kontuzji. Kilka miesięcy temu Bałon paradowała w gipsie z powodu pękniętej torebki stawowej w kostce. Co stało się tym razem?
 

O ładnie! Na urodziny złamałam palec u nogi!  ortopeda nie miał serca drugi raz zakładać mi gips ale za to codziennie od rana do wieczora mam nosić buty na twardej podeszwie, np glany lub martensy  Po 4 – 6 tygodniach ma się zrosnąć i mogę działać ale na razie żadnego biegana, przeciążeń itp :(( ZNOWU… – napisała na Facebooku ex-modelka.


Myślicie, że jeszcze kiedyś uda się jej wrócić do dawnej sylwetki?

Zobacz też zdjęcia jeszcze szczupłej Anny Bałon na wieczorze panieńskim:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39