Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie z dziećmi Shiloh Jolie-Pitt Angelina Jolie z dziećmi
Angelina Jolie
ONS
1/8
Angelina Jolie
ONS

Angelina Jolie pojawiła się z dziećmi w Hollywood na premierze filmu "Breadwinner". Aktorka wyglądała fenomenalnie! Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że gwiazda od czasu rozstania z Bradem Pittem zmarniała, sporo straciła na wadze, a według niektórych tytułów miała ważyć zaledwie 35 kilogramów. Najnowsze zdjęcia aktorki zaprzeczają tym doniesieniom. Angelina Jolie ma się świetnie, o czym świadczy jej promienny wygląd. Gwiazda miała na sobie skromną, biała sukienkę z długimi rękawami. Stylizację dopełnił perfekcyjny makijaż z czerwonymi ustami w roli głównej oraz rozpuszczone, lekko falujące włosy. Naszym zdaniem, Angelina Jolie nie wyglądała tak dobrze od dłuższego czasu!

 

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt rozpoczęła już procedurę zmiany płci? Znamy prawdę!

 

Aktorka zabrała na premierę dwie córki: Zaharę i Shiloh. To właśnie ta druga przykuwała największą uwagę. Niedawno sporo pisało się o tym, że dziewczynka chce przejść procedurę zmiany płci. I choć te rewelacje ostatecznie nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Angelinę Jolie i Brada Pitta, to nastolatka wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Zobaczcie zdjęcia!

 

Polecamy: Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

2/8
Angelina Jolie
ONS

Angelina Jolie na premierze w Hollywood wyglądała przepięknie. Biała sukienka, świetlisty makijaż, błyszczące włosy, a do tego szeroki uśmiech. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, co do tego, że gwiazda jest świetnej formie.

3/8
Angelina Jolie z dziećmi
ONS

Angelina Jolie zabrała na event swoje córki Zaharę i Shiloh. Zaraha tego dnia miała na sobie długą, lekko prześwitującą czarną sukienkę, a Shiloh postawiła na garniturowe spodnie, koszulę i kamizelką. Wszystko w kolorze czarnym.

4/8
Shiloh Jolie-Pitt
ONS

Shiloh jest rodzoną córką Angeliny Jolie i Brada Pitta. Obecnie ma 11 lat. Od dziecka preferuje chłopięcy styl ubierania. Nosi krótkie fryzury. Nieoficjalnie mówiło się o tym, Shiloh prosi, by w domu nazywać ją imieniem John. Media spekulują, że to może świadczyć o tym, że dziewczynka może w przyszłości chcieć zmienić płeć na męską. Na razie jednak rodzice Shiloh w żaden sposób nie odnieśli się do tych rewelacji. Informację o tym, że córka Jolie i Pitta rozpoczęła już procedurę zmiany płci rozpowszechniła francuska agencja prasowa AFP. Jednak ostatecznie została ona stanowczo zdementowana przez samą agencję.

5/8
Angelina Jolie z dziećmi
ONS

Jedno jest pewne, choć Angelina Jolie i Brad Pitt nie są już razem, to zarówno aktorka, jak i dzieci pary mają się dobrze. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

6/8
Angelina Jolie
ONS
7/8
Angelina Jolie
ONS
8/8
Angelina Jolie z dziećmi
ONS