Angelina Jolie
EastNews
1/4
Angelina Jolie
EastNews

 

Angelina Jolie wzięła udział w konferencji prasowej w obozie dla uchodźców w Bangladeszu. Gwiazda dawno nie występowała publicznie, jednak widać było, że stres i trema jej nie towarzyszą. Aktorka przed mikrofonem wyglądała na bardzo pewną siebie i skupioną. Niemniej jednak zdjęcia z wydarzenia, które trafiły do internetu, mocno zaniepokoiły internautów. Czy Angelina Jolie znów schudła? - pytali na forach internetowych fani gwiazdy. Choć aktorka ukrywała sylwetkę pod czarnymi, luźnymi ubraniami, można było zauważyć, że znów straciła na wadze. Koniecznie zobaczcie na następnej stronie, jak wyglądała była żona Brada Pitta. Czy faktycznie jest za chuda?

 Zobacz też: Angelina Jolie długo nie mogła zapomnieć o Bradzie! Kto przyszedł jej z pomocą?

2/4
Angelina Jolie
EastNews

 

Angelina Jolie od lat angażuje się w działalność humanitarną. Gwiazda nie tylko przekazuje ogromne kwoty na cele charytatywne, ale i jest specjalnym wysłannikiem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców. Jolie w lutym apelowała w Bangladeszu o pomoc uchodźcom i prosiła o miliard dolarów. Powiedziała też, że uchodźcy powinni wrócić do domu "tylko wtedy, gdy poczują się bezpiecznie i będą wiedzieli, że ich prawa są respektowane". 

 

3/4
Angelina Jolie, Brad Pitt
EastNews

 

Najnowsze zdjęcia Angeliny mocno zaniepokoiły fanów gwiazdy. Według internautów aktorka wyglądała na bardzo zmęczoną i znów sporo schudła. Mówi się, że choć Angelina uporała się już z rozwodem z Bradem Pittem, to jednak wciąż martwi się o wychowanie szóstki nieletnich. Żadne z byłych małżonków nie chce odpuścić drugiej stronie. Angelina i Brad od miesięcy spierają się o opiekę nad dziećmi. 

Czy Angelina Jolie znów schudła i wygląda na zmęczoną? A może niepokój fanów jest niepotrzebny?

4/4
Angelina Jolie
EastNews

 

Jak prezentowała się Angelina?

Więcej na temat Angelina Jolie