Angelina Jolie i Colin Farrell parą?!

Angelina Jolie ma romans z byłym partnerem Alicji Bachledy Curuś! "Zawsze była nim zafascynowana"

Angelina Jolie i Colin Farrell parą?!

W USA to temat numer jeden! O kilku tygodni plotkuje się o gorącym romansie Angeliny Jolie i Colina Farrella! Para miała się do siebie zbliżyć po ostatnich trudnych miesiącach dla obojga. Jak donoszą amerykańskie media, aktorzy regularnie spotykają się od dwóch miesięcy! 

Angelina Jolie i Colin Farrell parą!?

Trzy lata temu Angelina Jolie i Brad Pitt podjęli decyzję o rozwodzie. Aktorka zarzucała mu skłonność do nadużywania alkoholu i przemoc wobec dzieci. Ten w wywiadach opowiadał, że życie z nią bywało piekłem. I choć teraz porozumiewają się głównie za pomocą prawnika, jeszcze kilka tygodni temu w ich relacji miał nastąpić przełom.

Dziś wydaje się, że Angelina jest skupiona tylko na nowej relacji z byłym partnerem Alicji Bachledy Curuś. To ponoć na jego życzenie pojawiła się na premierze filmu „Dumbo”, w którym Colin gra główną rolę. Fotoreporterom nie udało się jednak zrobić im wspólnego zdjęcia. Niemniej jednak, jakiś czas później, para była widziana na wspólnym obiedzie w Los Angeles. Radar Online twierdzi, że ich związek trwa już 2 miesiące:

Angelina zawsze była nim zafascynowana i rozpatrywała go w kategoriach "tego, który jej się wyślizgnął". Teraz nic nie stoi jej na przeszkodzie, a przywykła do tego, że zawsze dostaje to, czego chce - donosi informator portalu.

Co ciekawe, Brad Pitt nie jest zadowolony, że jego była partnerka spotyka się z Farrellem. A chodzi o... dzieci:

Brad nie jest pewien, czy chciałby, żeby taki człowiek kręcił się gdzieś naokoło jego dzieci. Dobrze pamięta, że Colin jest nieobliczalny - mówią bliscy Pitta.
 

To tylko plotki czy może rzeczywiście jest coś na rzeczy? Jeśli tak, szykuje się nam jeden z najgorętszych romansów w historii show biznesu!

Angelina i Colin znają się od lat. Czy teraz stworzą związek?

Angelina Jolie i Colin Farrell parą?!

Jolie od 3 lat jest singielką.

Angelina Jolie i Colin Farrell parą?!

 

Więcej na temat Angelina Jolie
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23