EOS
Zobacz ZDJĘCIA
1/4
EOS

 

Kolejna konfrontacja Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. Para ponownie spotkała się w sądzie. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk wciąż bowiem nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii wysokości alimentów oraz czasu, jaki bliźniaki mogłyby spędzać z tatą. Ostatnio prawniczka Mikołaja Krawczyka zasugerowała nawet, że nie wszystkie pieniądze, które przekazuje aktorce jej były partner, są wykorzystywane na ich synów.

Mój klient dla dobra dzieci długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć. Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, jakie płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczane na potrzeby dzieci. Wybrał taką drogę po wielokrotnych próbach porozumienia się z ich matką - powiedziała w "Twoim Imperium"Anna Borkowska, radca prawny aktora. 

 

Finał tej sprawy rozegrał się w sądzie. Jakie nastroje panowały na korytarzu? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

POLECAMY: Prawniczka Krawczyka oskarża Zając: "Alimenty nie są w całości przeznaczane na dzieci"

2/4
EOS

Aneta Zając rozstała się z Mikołajem Krawczykiem ponad 6 lat temu. Powodem ich rozstania była relacja, jaką jej partner nawiązał z Agnieszką Włodarczyk. Od tamtej pory aktorka nie potrafi dojść do porozumienia ze swoim byłym ukochanym. Mimo zarzutów, jakie przedstawiła ostatnio prawniczka Mikołaja Krawczyka, Aneta Zając w sądzie nie wyglądała na zmartwioną. Gwiazda "Pierwszej miłości" zdobyła się nawet na uśmiech w stronę fotoreporterów. A jak zachowywał się jej były partner? Czy jemu też dopisywał humor? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
EOS

Mikołaj Krawczyk również zachowywał się bardzo swobodnie. Aktor uśmiechał się, przybijał piątki, ale unikał raczej bezpośredniego kontaktu ze swoją byłą ukochaną. Być może Mikołaj Krawczyk czuł się pewnie, ponieważ towarzyszyła mu ważna jego sercu osoba. Kto przyjechał z nim do sądu? Odpowiedź na następnej stronie!

4/4
EOS

Mikołajowi Krawczykowi towarzyszyła jego żona, Sylwia Juszczak, z którą wziął ślub w 2016 roku. Aktorka pokochała synów aktora. Sama również jest mamą dwóch uroczych urwisów. Sylwii i Mikołajowi udaje się tworzyć zgraną rodzinę patchworkową. Do pełni ideału brakuje jeszcze naprawienia relacji z Anetą Zając. Trzymamy kciuki za to, aby byli partnerzy doszli do porozumienia i nauczyli się ze sobą rozmawiać!

 

POLECAMY: Mikołaj Krawczyk świętował 7. urodziny synów. "Nie ma to jak rodzinka w komplecie" ZDJĘCIA

Więcej na temat Aneta Zając Mikołaj Krawczyk