ONS
Newsy

Prawniczka Krawczyka oskarża Zając: "Alimenty nie są w całości przeznaczane na dzieci"

O co chodzi tym razem?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się rok po tym, jak na świecie pojawili się ich synowie. Robert i Michał od lat są tematem sporu rodziców. Chodzi oczywiście o alimenty i czas, który ojciec chciałby spędzać z 9-latkami. 

 

Zobacz: Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka mają nową pasję! To bardzo wysportowani chł

 

Wojna trwa od lat - Mikołaj Krawczyk zgłosił się teraz do sądu, a głos w sprawie zabrała Anna Borkowska, radca prawny Krawczyka:

Mój klient dla dobra dzieci długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć. Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, jakie płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość nie są w całości przeznaczane na potrzeby dzieci. Wybrał taką drogę po wielokrotnych próbach porozumienia się z ich matką - powiedziała w "Twoim Imperium"Anna Borkowska, radca prawny aktora. 

To podobno nie koniec sądowej batalii. Mikołaj Krawczyk zarzuca Anecie, że źle dysponuje pieniędzmi, które od niego dostaje.

Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę spędzoną z nimi. To, co ukazuje się w mediach na jego temat, że nie płaci alimentów i nie chce zajmować się synami to brednie - dodaje Borkowska. 

 

Dziennikarze "Twojego Imperium" poprosili o komentarz Anetę Zając, ale aktorka nie udzieliła żadnej informacji. 

 

Po czyjej stronie jesteście w tym konflikcie?

 

Zobacz: Wiemy jak wyglądało odejście Mikołaja Krawczyka z "Barw szczęścia". Dlaczego uśmiercili jego postać?

 

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się na planie serialu "Pierwsza miłość".  Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Mikołaj Krawczyk zostawił dziewczynę dla Anety Zając
ONS

 

Robert i Michał są już duzi i zaczynają zdawać sobie sprawę z konfliktu rodziców.

Aneta Zając z dziećmi

Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?

ONS
Newsy
Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody! NOWE informacje!
Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody! NOWE informacje!

  Nowa wojna między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem ! Byli partnerzy spotkali się w sądzie. Aktor uważa, że płaci zbyt duże alimenty (1500 na każdego z chłopców) na dwójkę 7-letnich synów, Michała i Roberta. Ale Aneta ma inne zdanie.  - To mój klient wystąpił na drogę sądową przeciwko matce małoletnich synów. Z uwagi na ich dobro uznał także, że nie będzie zdradzał powodów pozwania. Nie chce, aby o sprawie, która siłą rzeczy jest medialna, jego synowie czytali potem w prasie -  powiedziała w rozmowie z "Fleszem" pełnomocniczka Krawczyka, radca prawny Anna Borkowska   Wcześniej jednak radczyni wypowiedziała się na temat powodów pozwania przez Mikołaja matki swoich dzieci. - Mój klient wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci” - powiedziała Borkowska.   Według Mikołaja, utrzymanie chłopców zmniejszyło się, od kiedy zakończyli edukacje w prywatnym przedszkolu i zaczęli chodzić do publicznej podstawówki. Krawczyk uzasadnia swoje racje także niskimi dochodami. Od pewnego czasu jest zatrudniony w firmie swojej żony Sylwii Juszczak, na które wpływają wszystkie honoraria aktora. Zaległe alimenty próbuje też przejąć komornik, ale nie ma dostępu do firmowego konta żony Krawczyka . Czy rzeczywiście z wiekiem utrzymanie synów maleje? – Zasądzone alimenty są przeznaczane nie tylko na wydatki stałe, ale również na te związane z rozwojem dziecka, takie jak dodatkowe lekcje, zajęcia sportowe, wakacje - tłumaczy "Fleszowi" mecenas Magdalena Socha-Łatwińska z kancelarii Dawid&Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, specjalizująca się w sprawach rodzinnych.   Zobacz:  Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spotkali się w sądzie! Kłócą się o alimenty dla dzieci  ...

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając walczą o prawa nad dziećmi
ONS
Newsy
Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa
Ojciec dzieci Anety nie odpuszcza

Stosunki panujący między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem można określić jako napięte i to mówiąc bardzo delikatnie. Para nie może osiągnąć porozumienia w kluczowych kwestiach dotyczących opieki nad ich dziećmi, a aktor nie szczędzi ostrych słów pod adresem byłej partnerki. Przypomnijmy: Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z ich dziećmi Niestety, nic nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się niebawem zmienić. Wkrótce para ponownie spotka się w sądzie, bo jak donosi "Show", Aneta będzie chciała wyegzekwować od Mikołaja wyższe alimenty, czemu on nie jest przychylny. W rozmowie z dwutygodnikiem prawnik Krawczyka zapowiada też, że jeśli Zając w dalszym ciągu będzie utrudniać jego kontakty z dziećmi, aktor będzie wnioskował o nadzór kuratorski, a nawet grzywną.   Dwa razy się zdarzyło, że matka wyjechała akurat, kiedy przyszedł czas odwiedzin. Mój klient miał prawo poprosić o odebranie tych należnych mu godzin. Jeżeli matka dzieci mojego klienta będzie się uchylać od postanowień sądu, sąd ma możliwość ustanowienia kuratora. Może też być nałożona grzywna, którą będzie mógł egzekwować komornik - informuje w rozmowie z "Show" Hanna Szarejko , adwokat Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając zgodnie ze swoim postanowieniem, nie komentuje na łamach prasy doniesień o życiu prywatnym swoim i jej dzieci. Myślicie, że dojdą do porozumienia? Zobacz: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami"   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte":

Zając i Krawczyk razem na planie serialu
ONS
Newsy
Jest decyzja sądu w sprawie kontaktu Krawczyka z synami!
Może widywać się z dziećmi pod nieobecność Anety Zając?

Medialny serial z udziałem Mikołaja Krawczyka , Anety Zając i ich dziećmi powraca. Po tym jak aktor żalił się na łamach jednego z tabloidów, że jego kontakt z synami jest mocno ograniczony, sprawa została skierowana na drogę sądową. Teraz okazuje się, że była to dla niego dobra decyzja, bowiem jej efekty są już zauważalne. Zobacz: "Co miesiąc zasilam wskazane mi konto" Krawczyk decyzją sądu może już spotykać się z dziećmi nie tylko w obecności matki, ale też zabierać ich na wakacje czy weekendy do domu. - Sąd ustalił, że na czas trwania postępowania sądowego ojciec ma prawo zabierać chłopców poza miejsca ich zamieszkania , bez obecności matki - chwali się "Show" Hanna Szarejko , radca prawny reprezentujący Mikołaja Krawczyka. Po czyjej stronie w pojedynku Krawczyk - Zając jesteście? Aneta Zając z synami na placu zabaw:

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik