Party Stories
Konflikt Anny Adamiak z Oxy Management i Anety Zając
Akpa/ONS
Newsy

Aneta Zając nie dostała pieniędzy za wygraną w "TzG"? Sprawa trafiła do sądu

Tabloid spekuluje, a my sprawdzamy

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" miała nabrać tempa. Niestety nie pojawiły się żadne interesujące oferty ani lukratywne kontrakty mimo zapewnień ze strony nowej agencji obsługującej Zając. Aktorka chciała o sobie przypomnieć w nieco inny sposób i rozebrała się w magazynie "Playboy". Tam - jak sama twierdzi - chciała pokazać się z odmiennej strony. Zobacz: Zając pokazała sporo ciała na okładce Playboya

Gwiazda jakiś czas temu rozstała się ze swoją menadżerką Anną Adamiak z Oxy Management, której zdaniem pomysł pojawienia się Zając we wspomnianym piśmie nie był najlepszą decyzją. Aneta obecnie skonfliktowana jest z agencją, która dbała o jej interesy, wizerunek. Sprawa trafiła do sądu. Jak podaje "Rewia", aktorka nie otrzymała pełnej kwoty z wygranej w tanecznym show. Postanowiliśmy sprawdzić, ile w tym prawdy.

- Pani Zając otrzymała wygraną bezpośrednio na swoje konto plus wynagrodzenie za "Taniec z gwiazdami" od agencji, która to z tego wynagrodzenia potrąciła wynagrodzenie za swoją pracę - tłumaczy nam osoba z otoczenia gwiazdy, która prosi o to, aby pozostać anonimową

 

Ponoć agencja potrąciła sobie z zarobków aktorki kwoty za usługi menadżerskie, czyli m.in. rozmowy telefoniczne z dziennikarzami, organizowanie sesji zdjęciowych oraz asystowanie przy nich, autoryzacje wywiadów, dbałość o pozytywny wizerunek Zając w mediach, ochronę jej prywatności oraz wspieranie działalności charytatywnej.

Jak skończy się ta sprawa?

 


Zobacz: Agentka Zając o współpracy: Cały mój wysiłek poszedł na marne
 
 

Aneta Zając na diecie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Ile Aneta Zając zarobi na "Tańcu z gwiazdami"? Jako faworytka dostała...
Na jej konto wpłynie pokaźna suma

Już niebawem rusza nowa edycja "Tańca z Gwiazdami", której realizacją zajęła się tym razem telewizja Polsat. W związku z tym na parkiecie zobaczymy wiele gwiazd, które od lat związane są ze stacją, wśród nich m.in. Anetę Zając . Jej udział w show pozytywnie skomentował nawet jej były partner, z którym stosunki są zazwyczaj napięte. Przypomnijmy: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami" Do pierwszego odcinka show pozostało jeszcze trochę czasu, ale zdaniem wielu Aneta jest jedną z faworytek. Jej wizerunek wzbudza sympatię, a historia programu pokazuje, że udział w nim przed wieloma gwiazdami otworzył nowe możliwości. Występ w "Tańcu" to nie tylko ogromna szansa dla aktorki, ale też pokaźne wynagrodzenie. Jak donosi "Party", Aneta za każdy odcinek dostanie około 8 tysięcy złotych za każdy odcinek, w którym wystąpi. Jeśli Zając uda się dotrwać do finałowego etapu programu to na jej koncie może pojawić się 112 tysięcy złotych! Będziecie kibicować Anecie w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz: Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa Odmieniona Aneta Zając na planie zdjęciowym:

Aneta Zając w szóstym odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Aneta Zając nie porwała jury "TzG". Pavlović: Popełniłaś duży błąd. Nie podobało mi się...
Tydzień temu zebrała same ochy i achy, a dziś?

W zeszłym tygodniu Aneta Zając zachwyciła wszystkich jurorów w " Tańcu z Gwiazdami " wykonując zmysłową rumbę. Aktorka jako pierwsza w tej edycji otrzymała maksymalny komplet punktów od jurorów, czym zagwarantowała sobie przejście do kolejnego odcinka show. Tym samym gwiazda wysoko postawiła poprzeczkę innym, ale przede wszystkim sobie. Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! W dzisiejszym odcinku przewodnim tematem tańców była miłość. Aneta Zając wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino wykonała ogniste tango do piosenki Adele "Rolling in the deep". Zaprezentowała się w pięknej czerwonej sukni, doskonale wczuwając się w swoją rolę, jednak to nie przekonało jurorów. Iwona Pavlović doszukała się kilku niedoskonałości: Jakkolwiek Aneta by nie tańczyła, ja muszę zaakceptować twoją propozycją miłości, całkiem niezłą, ostrą. Zaczęłaś po rumbie otwierać się na nas, na Stefano. Cała historia mi się podobała. Nie podobała mi się trzymanie, zrobiłaś bardzo duży błąd, podniosłaś ręce do góry, szyja zniknęła, a szyję trzeba trzymać jak  to robi Beata Tyszkiewicz - oceniła jurorka Przy punktacji Michał Malitowski powiedział: Więcej techniki, mniej aktorstwa - ocenił Michał przyznając parze tylko 5 punktów Para ostatecznie otrzymała 27 punktów.  Zobacz:  Zając zaciera ręce na myśl o wygranej: Kwota rozbudza moją wyobraźnię Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" w szóstym odcinku show:

Aneta Zając na spotkaniu z fundacją DKMS
Newsy
Aneta Zając w "Azja Express"? Aktorka jest na to gotowa. Nawet wie kogo by ze sobą wzięła...

"Azja Express" to show, które przekonało do siebie wiele gwiazd po tym co zobaczyli na ekranie. jedną z osób, która chętnie by wzięła udział w programie jest... Aneta Zając . Jeśli będzie kolejna edycja programu ,to aktorka chętnie zgodziłaby się na propozycję. Czuje się na nie gotowa. Chciałaby pokazać się widzom z zupełnie innej strony" - mówi "Fleszowi" znajoma Zając. Aktorka nie będzie długo się namyślać, jeśli dostanie propozycję na swoją towarzyszkę podróży zaproponuje Swoją przyjaciółkę Ulę Dębską !  Dziewczyny się świetnie się znają z serialu "Pierwsza miłość". Od lat się przyjaźnią. W tym czasie synkami aktorki Robertem i Michałem zaopiekowałby się ich tata Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak.   W pierwszej edycji "Azja Express" wystąpiła Agnieszka Włodarczyk, a widzielibyście filigranową Anetę jak prosi o jedzenie i spanie?   Zobacz także: Iza Miko pokazała gorące zdjęcie z Leszkiem Stankiem. Fani pytają: "Dlaczego nie jesteście parą?" ZDJĘCIE   Aneta Zając jak do tej pory wstąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i program wygrała.   Aneta Zając pokazała w tańcu, że jest wytrzymała, czy poradziłaby sobie w Azji?   Aneta Zając i Ula Dębska widzielibyście taki duet zmagający się z podróżą po Azji w "Azja Express"?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner