Aneta Zając niedawno pochwaliła się metamorfozą i zaskoczyła swoich fanów ostrym cięciem, a teraz gwiazda zaprezentowała się na czerwonym dywanie w nowym wydaniu. Biała sukienka i złote dodatki to był strzał w dziesiątkę, ale tylko spójrzcie na nową fryzurę gwiazdy "Pierwszej miłości". Krótki bob to jeden z najgorętszych trendów ostatnich sezonów.

Reklama

Aneta Zając cała na biało na wiosennej ramówce Polsatu

Aneta Zając jest stałą bywalczynią ramówek Telewizji Polsat. Aktorka jest związana ze stacją od wielu lat, a w serialu "Pierwsza miłość" widzowie zobaczyli ją po raz pierwszy jako Marysię Radosz w 2004 roku. Ostatnio aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem z planu i pokazała nową fryzurę. Aneta Zając po metamorfozie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu i zachwyciła swoim wyglądem w białej, kobiecej sukience z drapowaniem. Pazura dodały pomarańczowe sandałki i złote dodatki. Zobaczcie zdjęcia!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Izabela Janachowska zachwyca w posągowej kreacji na ramówce Polsatu. DUŻO ZDJĘĆ

Gwiazda "Pierwszej miłości" z uśmiechem pozowała na czerwonym dywanie i widać, że w nowej fryzurze czuje się doskonale. Fani zachwycali się krótkim cięciem, na jakie zdecydowała się Aneta Zając i w komentarzach pisali wprost, że nowa fryzura odejmuje lat.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobaczcie nowe zdjęcia Anety Zając! Biel i złoto to ponadczasowe rozwiązanie, które zawsze się sprawdza.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Artur Zawadzki/REPORTER

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama