Party Stories
M jak miłość ślub Anety i Olka
MTL Maxfilm
Newsy

Aneta i Olek  w nowym sezonie "M jak miłość" zostaną rodzicami? Po wakacjach czeka nas kolejne zaskoczenie! 

Aneta w "M jak miłość" chce zostać mamą! Czy namówi Olka na dziecko?

Historia miłości Anety i Olka w "M jak miłość" jest pełna nagłych zwrotów. Rozstania, powroty, szantaże, w końcu ślub w więzieniu, a w nowym sezonie serialu być może nawet dziecko! Trzeba przyznać, że ta para nie lubi się nudzić.

20. sezon "M jak miłość" zakończył się tuż przed ogłoszeniem wyroku, jaki otrzyma Olek za zabójstwo Artura. Na nowych zdjęciach z planu widać jednak, że lekarz jest w domu, z rodziną, co wskazuje na uniewinnienie lub wyrok w zawieszeniu.

To nie jedyne zaskoczenie, jakie czeka na widzów serialu po wakacjach. Okazuje się, że do obsady dołączy matka Anety, w tej roli Hanna Śleszyńska, a Olek być może zostanie ojcem!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Aneta marzy o dziecku!

Aneta w serialu dała się poznać jako bezkompromisowa w dążeniu do celu. Z miłości do Olka była gotowa na wszystko, a teraz żona młodego lekarza marzy o dziecku. Po tym, jak udawała ciężarną faktycznie zapragnęła mieć z Olkiem dziecko:

Tak się wczułam w rolę, że zaczęłam sobie wyobrażać, jak by to było gdybyśmy naprawdę mieli dziecko... Zdolne, ambitne, takie jak ty! Wyrośnie mały geniusz...

Niestety, w finale sezonu "M jak miłość" Olek nie podzielił entuzjazmu żony i z pewnością to nie jest rzecz, o której marzy tuż przed ogłoszeniem wyroku. Jednak Aneta nie da się tak łatwo zbyć! W nowym sezonie wszystko się może zdarzyć, bo jak wiadomo jeśli Aneta Kryńska czegoś chce to musi to zdobyć!

Nie mogę zdradzić czy po wakacjach Aneta zostanie mamą, ale na pewno poznacie mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - powiedziała Ilona Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Olek z pewnością nie będzie miał łatwo!

Zobacz także: Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?

Aneta zrobi wszystko, aby być z Olkiem. Jednak on podchodzi do tego małżeństwa z większym dystansem!

M jak miłość ślub Anety i Olka
MTL Maxfilm

W nowym sezonie "M jak miłość" do obsady dołączy Hanna Śleszyńska, która zagra matkę Anety. 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!
Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? Co zrobiła?

Małżeństwo Anety i Olka w " M jak miłość " od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała? Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo: Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję. Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach! Zobacz także:   Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą! W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność.  Aneta często stara się...

Hanna Śleszyńska w M jak miłość
Instagram/ hanna_sleszynska_official
Seriale
Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady "M jak miłość". Matka Anety namiesza w jej małżeństwie z Olkiem!?
Hanna Śleszyńska zagra w "M jak miłość" matkę Anety. Zaakceptuje małżeństwo córki?

W nowym sezonie " M jak miłość " na widzów czekają spore zmiany. Przede wszystkim okaże się, jaki wyrok dostał Olek! Chociaż już teraz pojawiły się domysły, że udało mu się uniknąć więzienia , bo na nowych zdjęciach z planu młody lekarz z uśmiechem pozuje z rodziną. Do ekipy dołączyła też nowa gwiazda! Ilona Janyst, która wciela się w postać Anety, zdradziła, że ma przyjemność pracować na planie z Hanną Śleszyńską, którą zawsze podziwiała:  To jest taaaak super, kiedy podziwiasz kogoś od lat, aż tu nagle przychodzi dzień, kiedy ten ktoś staje się Twoją planową mamą. Panie, Panowie - przedstawiam Iwonę, mamę Anety kreowaną przez wspaniałą  @hanna_sleszynska_official  ❤️🎬 A jak przygodę z serialem ocenia Hanna Śleszyńska? Hanna Śleszyńska o swojej roli w "M jak miłość"! Aktorka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z planu ze swoją serialową rodziną i wyznała, że doskonale czuje się, mogąc znów uczyć się tekstu i grać: Nareszcie w pracy😊😀😀Dołączyłam do wspaniałej ekipy  @mjakmilosc.official  😍To mój drugi dzień na planie😊Ekipa w maseczkach,wszyscy po testach na przeciwciała wiadomo czego 😊Jak fajnie znowu uczyć się tekstu ,spotkać kolegów i kręcić kolejne sceny 😊Tęskniłam za tym wszystkim👍 - napisała Hanna Śleszyńska na Instagramie.  Hanna Śleszyńska w "M jak miłość" zagra matkę Anety - Iwonę Kryńską. Jeszcze niewiele wiadomo o jej postaci, ale Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość" zdradziła, że niewiele pada jabłko od jabłoni.  Stąd można wywnioskować, że Olek znajdzie się w trudnej sytuacji. Z Anetą nie ma łatwo, a jeśli teraz częstym gościem w ich domu będzie zasadnicza i władcza teściowa, to może nie skończyć się dobrze!...

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Matka urządzi awanturę Anecie już na pierwszym spotkaniu! W "M jak miłość" będzie się działo!

Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) doprowadzi do rozwodu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel"? W nowych odcinkach "M jak miłość" matka Anety wywoła ogromne zamieszanie w domu młodego lekarza! Jak będzie wyglądać pierwsze spotkanie Olka z teściową? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1525 odcinku serialu! Matka Anety wkracza do akcji!  W ostatnim sezonie "M jak miłość" Olek i jego bliscy przeżywali prawdziwy koszmar. Młody lekarz trafił za kratki i ma odpowiedzieć za śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, w nowych odcinkach zakończy się sprawa Olka, który w końcu wyjdzie na wolność. Niestety, radość Chodakowskiego i jego żony nie będzie trwała zbyt długo... Jak informuje portal superseriale.se.pl na rodzinnym obiedzie podczas którego wszyscy będą cieszyć się z wyroku sądu pojawi się matka Anety! Już po pierwszych minutach okaże się, że kobieta ma bardzi trudny charakter. Zamieszanie zacznie się już w chwili, kiedy Iwona Kryńska wejdzie do mieszkania córki i jej męża.  Proszę, jak miło... Rodzinny zjazd! Szkoda, że mnie, Anetko, nie zaprosiłaś. Tak jak na swój ślub... Od obcych ludzi się dowiedziałam- Iwona zacznie atakować swoją córkę.  Dalej będzie... jeszcze gorzej! Matka Anety zacznie wypytywać się o szczegóły ślubu, a w pewnym momencie zwracając się do Olka wbije szpilę własnej córce. Jesteś jakiś taki cichy... Ale cóż, skoro ożeniłeś się z moją córką, to musisz być, mimo wszystko, bardzo odważnym człowiekiem- będzie mowić matka Anety.  Aneta i Olek będą mieli nadzieję, że kobieta szybko zniknie z ich życia, jednak Iwona ma zupełnie inne plany! Kiedy stanie w drzwiach wszyscy będą przekonani, że za chwile skończy się stresująca wizyta matki Anety- jak donosi portal superseriale.se.pl tak się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner