Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak biorą ślub
ONS

Andżelika Piechowiak znana jest publiczności dzięki roli Irki w "M jak Miłość". O aktorce swojego czasu było również głośno, gdy była w związku z Michałem Lesieniem. Od dwóch lat gwiazda jest szczęśliwie zakochana w Rafale Olejniczaku, redaktorem naczelnym Radia ZET. Para właśnie przygotowuje się do powiedzenia sakramentalnego "tak".

Andżelika o swoim ślubie opowiedziała "Twojemu Imperium". Zdradziła, że ceremonia najprawdopodobniej odbędzie się w przyszłym roku.

- Chcę wyjść za mąż latem. Jestem ciepłolubna, poza tym suknia jest wtedy lepiej wyeksponowana, bo nie zakrywa ją futerko, a miesiąc z literką "r" w nazwie gwarantuje szczęście - powiedziała Piechowiak w wywiadzie.


Serialowa gwiazda dodała, że nie szykuje wystawnego ślubu wzorem innych gwiazd. Chce ten dzień przeżyć w gronie najbliższych.

- Moim zdaniem ślub jest dla młodych, a nie dla rodziny.


Andżelika Piechowiak zdradziła też, kto uczesze ją na ten wyjątkowy dzień - będzie to Dorota Wodzińska, fryzjerka Miss Universe. Zatem pierwsza połowa przyszłego roku z pewnością upłynie aktorce pod znakiem intensywnych przygotowaniach do ślubu.

Ciekawe, kto zaprojektuje jej suknię?

Zobacz: Piechowiak podbija Hollywood! [FOTO]

Gwiazdy na jubileuszu "M jak miłość":