Zofia Zborowska i Andrzej Wrona 15 maja po raz drugi zostali rodzicami. Para dała córeczce na imię Jaśmina, o czym od razu po porodzie poinformowali w mediach społecznościowych. Jednak czy aby na pewno tak będzie się nazywać córeczka Zborowskiej i Wrony? Siatkarz w środku nocy poinformował fanów, że "zapomniał" zarejestrować dziecko.

Reklama
Czy jest tu ktoś, kto zapomniał zarejestrować dziecko i ktoś obcy wybrał imię dziecka?
zapytał Wrona w mediach społecznościowych.

Andrzej Wrona "zapomniał" zarejestrować córkę w urzędzie stanu cywilnego

W zeszłym tygodniu na świat przyszła druga córeczka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, której sławni rodzice wybrali oryginalne imię- Jaśmina. To już druga pociecha, bo para ma już jedną córkę- trzyletnią Nadziejkę. Szczęśliwa rodzinka jest już w komplecie i cieszą się pierwszymi wspólnymi chwilami razem. Niespodziewanie błogi spokój przerwało Instastory Wrony, który w środku nocy przypomniał sobie, że nie zarejestrował córki w urzędzie stanu cywilnego.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Instagram/ Zofia Zborowska

Andrzej Wrona poinformował swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, że w ferworze emocji wypadła mu z głowy bardzo ważna sprawa - mianowicie rejestracja córki w urzędzie stanu cywilnego. Sportowiec był pewien, że na zgłoszenie dziecka ma jedynie siedem dni i nie ukrywał, że się przestraszył.

O tym też sobie w środku nocy przypomniałem. Bałem się, że jest na to tydzień, ale jednak 21 dni
poinformował Andrzej Wrona obserwatorów.
Andrzej Wrona
Instagram/Andrzej Wrona

Siatkarz na szczęście mógł odetchnąć z ulgą i zaczął zastanawiać się, czy ktoś z jego obserwatorów miał taki przypadek, że ktoś inny wybrał imię dziecka.

Ja to się zastanawiam, teraz mi przyszło to do głowy, że jest limit 21 dni i jeżeli się nie zdąży to wtedy chyba położna, która odbierała dziecko, albo ktoś ze szpitala ma prawo zarejestrować dziecko i wybrać imię. Jestem ciekaw, czy jest tu ktoś, kto zapomniał i komu ktoś obcy, nie z rodziny, rejestrował dziecko i wpisał imię. Jest tu ktoś taki?
dodał Wrona.

Ku jego zaskoczeniu znalazło się sporo takich historii. A Wy słyszeliście o takim przypadku?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Zofia Zborowska dopiero co urodziła, a teraz to: "Dobrych wiadomości ciąg dalszy"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Instagram @zborowskazofia
Reklama
Reklama
Reklama