Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w maseczkach ochronnych

Alżbeta Lenska potwierdziła, że jej mąż, Rafał Cieszyński, też ma koronawirusa! Jakie ma objawy? 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w maseczkach ochronnych

Rafał Cieszyński, gwiazdor serialu "Ojciec Mateusz" zaraził się koronawirusem! Wiadomość o tym, że aktor zmaga się z groźnym wirusem w rozmowie z portalem plejada.pl przekazała jego żona, Alżbeta Lenska. Aktorka u której również wykryto koronawirusa zdradziła, jak się czują i jakie mają objawy zakażenia. Para przebywa w obowiązkowej izolacji w swoim domu.

Alżbeta Lenska odpowiada koronasceptykom

Pandemia koronawirusa trwa już od wielu miesięcy. Niestety, od początku pandemii w Polsce wykryto łącznie aż 157 608 przypadków zakażenia, a 3440 osób zmarło. Do tej pory z koronawirusem zmagali się m.in. Dorota Gardias, Włodzimierz Korcz, Łukasz Szumowski, Sandra Kubicka czy muzycy z zespołu "Mazowsze".  Wczoraj, 15 października, okazało się, że koronawirusa wykryto również u Alżbety Lenskiej. 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...- aktorka poinformowała na Instagramie.

Teraz Alżbeta Lenska w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że z koronawirusem zmaga się również jej mąż, Rafał Cieszyński. 

Jesteśmy razem, więc nie było szans, by Rafał się przed wirusem uchronił. Mamy to szczęście, że przechodzimy COVID-19 bezobjawowo. Towarzyszy nam co prawda osłabienie i brak sił, ale czujemy się dobrze- zdradziła w rozmowie z portalem.

Aktorka przy okazji przyznała, że nie wie, gdzie razem z mężem mogli zarazić się koronawirusem. Para bardzo dbała o swoje zdrowie i stosowała środki ostrożności.

Uważaliśmy na siebie, chodziliśmy w maskach, a na próbach w teatrze zawsze byliśmy w przyłbicach- plejada.pl cytuje Alżbetę Lenską.

Aktorka zwrócił się przy okazji do osób, które nie wierzą w pandemię.

Koronawirus istnieje, nie ma opcji, że go nie ma... Takie myślenie odbija się tylko na nas, na naszej pracy, ponieważ nie możemy teraz wyjść na scenę teatru, pojechać na plan. Konsekwencje lekceważenia wirusa są bardzo poważne, szczególnie dla osób z naszej branży- powiedziała aktorka.

Alżbecie Lenskiej i Rafałowi Cieszyńskiemu życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Premier i minister zdrowia ogłosili kolejne obostrzenia! Zakaz wesel i nauczanie zdalne!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński mają koronawirusa.

Alżbeta Lenska zmieniła kolor włosów

Para przebywa w obowiązkowej kwarantannie w swoim domu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞 #isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01