Party Stories
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w maseczkach ochronnych
Newsy

Alżbeta Lenska potwierdziła, że jej mąż, Rafał Cieszyński, też ma koronawirusa! Jakie ma objawy? 

Rafał Cieszyński, gwiazdor serialu "Ojciec Mateusz" zaraził się koronawirusem!

Rafał Cieszyński, gwiazdor serialu "Ojciec Mateusz" zaraził się koronawirusem! Wiadomość o tym, że aktor zmaga się z groźnym wirusem w rozmowie z portalem plejada.pl przekazała jego żona, Alżbeta Lenska. Aktorka u której również wykryto koronawirusa zdradziła, jak się czują i jakie mają objawy zakażenia. Para przebywa w obowiązkowej izolacji w swoim domu.

Alżbeta Lenska kilka miesięcy temu walczyła o życie. Jak czuje się dziś? Zdradził jej mąż, Rafał Cieszyński!

Alżbeta Lenska odpowiada koronasceptykom

Pandemia koronawirusa trwa już od wielu miesięcy. Niestety, od początku pandemii w Polsce wykryto łącznie aż 157 608 przypadków zakażenia, a 3440 osób zmarło. Do tej pory z koronawirusem zmagali się m.in. Dorota Gardias, Włodzimierz Korcz, Łukasz Szumowski, Sandra Kubicka czy muzycy z zespołu "Mazowsze".  Wczoraj, 15 października, okazało się, że koronawirusa wykryto również u Alżbety Lenskiej. 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...- aktorka poinformowała na Instagramie.

Teraz Alżbeta Lenska w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że z koronawirusem zmaga się również jej mąż, Rafał Cieszyński. 

Jesteśmy razem, więc nie było szans, by Rafał się przed wirusem uchronił. Mamy to szczęście, że przechodzimy COVID-19 bezobjawowo. Towarzyszy nam co prawda osłabienie i brak sił, ale czujemy się dobrze- zdradziła w rozmowie z portalem.

Aktorka przy okazji przyznała, że nie wie, gdzie razem z mężem mogli zarazić się koronawirusem. Para bardzo dbała o swoje zdrowie i stosowała środki ostrożności.

Uważaliśmy na siebie, chodziliśmy w maskach, a na próbach w teatrze zawsze byliśmy w przyłbicach- plejada.pl cytuje Alżbetę Lenską.

Aktorka zwrócił się przy okazji do osób, które nie wierzą w pandemię.

Koronawirus istnieje, nie ma opcji, że go nie ma... Takie myślenie odbija się tylko na nas, na naszej pracy, ponieważ nie możemy teraz wyjść na scenę teatru, pojechać na plan. Konsekwencje lekceważenia wirusa są bardzo poważne, szczególnie dla osób z naszej branży- powiedziała aktorka.

Alżbecie Lenskiej i Rafałowi Cieszyńskiemu życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Premier i minister zdrowia ogłosili kolejne obostrzenia! Zakaz wesel i nauczanie zdalne!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński mają koronawirusa.

Alżbeta Lenska zmieniła kolor włosów

Para przebywa w obowiązkowej kwarantannie w swoim domu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞 #isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Wilczak w szarej marynarce, Tomasz Karolak w czarnej kurtce
East News
Newsy
Paweł Wilczak ostro o "maseczkowej aferze" z Tomaszem Karolakiem: "To głupota!"
Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka!

Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka! Jak gwiazdor serialu "Usta, usta" ocenił zachowanie kolegi z show-biznesu, który ostatnio został wyproszony z jednego ze sklepów za brak maseczki ochronnej? Tomasz Karolak przekonywał wówczas, że nie musi zakrywać nosa i ust i był oburzony decyzją władz sieciówki. Teraz Paweł Wilczak w zdecydowany sposób skomentował postawę Tomasza Karolaka!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedział Paweł Wilczak! Aktor stosuje się do wprowadzonych w Polsce obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa? Zobacz także:  Wraca ulubiony serial Polaków w TVN. Paweł Wilczak grał w nim główną rolę! Paweł Wilczak skrytykował zachowanie kolegi z show-biznesu. Paweł Wilczak i obsada serialu "Usta Usta"! Premiera nowego sezonu już w niedzielę o 21:30, oczywiście w TVN!  

Alżbeta Lenska w koszuli w kratę
Instagram
Newsy
Alżbeta Lenska ponad dwa lata temu walczyła o życie. Teraz gwiazda zmaga się z koronawirusem! 

Alżbeta Lenska opublikowała na Instagramie wpis, w którym przyznała, że zmaga się z koronawirusem! Aktorka, która ponad dwa lata temu walczyła o życie poinformowała swoich fanów, że zaraziła się groźnym wirusem i teraz przebywa w obowiązkowej izolacji. Jak się czuje gwiazda serialu "Ojciec Mateusz"? Czy ma objawy charakterystyczne dla koronawirusa? Zobaczcie, co napisała! Alżbeta Lenska walczy z koronawirusem W maju 2018 roku wszystkie media obiegła dramatyczna wiadomość o złym stanie zdrowia Alżbety Lenskiej. Mąż aktorki, Rafał Cieszyński opublikował wówczas informacje, że jego żona przeszła operację mózgu. Okazało się, że aktorka zasłabła w przerwie spektaklu w którym występowała, a kiedy trafiła do szpitala okazało się, że pękł jej tętniak w mózgu. Lekarze mówili jej wprost, że nie wiedzą, czy przeżyje operację. Na szczęście operacja się udała, a Alżbeta Lenska wróciła do zdrowia.  Niestety, dziś okazuje się, że Alżbeta Lenska zaraziła się koronawirusem! Aktorka w swoim wpisie na Instagramie poinformowała, że nie ma klasycznych objawów koronawirusa. Jak się czuje gwiazda wielu serialowych hitów? Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...- napisała na Instagramie.  Alżbeta Lenska jest obecnie w izolacji w swoim domu. Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID...

Alżbeta Lenska w koszuli w kratę
Instagram
Newsy
Alżbeta Lenska pokonała koronawirusa! Szczegółowo opisała jak przechodziła zakażenie

Alżbeta Lenska  jakiś czas temu opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym wyznała, że zaraziła się koronawirusem. Aktorka dwa lata temu musiała się zmierzyć z tętniakiem, który zagrażał jej życiu, a niedawno zachorowała na Covid-19. Teraz oficjalnie jest już ozdrowieńcem i zdradziła,  że chorobę przeszła wyjątkowo lekko i nie mała klasycznych objawów, o których tyle słyszymy z medialnych doniesień. Alżbeta Lenska jest ozdrowieńcem. Aktorka pokonała Covid-19  Coraz więcej znanych osób mówi otwarcie o tym, że przeszło Covid-19. Niedawno zdjęcia ze szpitala publikował na Instagramie Radosław Majdan , o zarażeniu koronawirusem mówiła też Dorota Gardias , która również musiała być hospitalizowana, a o swoim przebiegu Covid-19 opowiedziała teraz Alżbeta Lenska. Okazuje się, że aktorka przeszła chorobę wyjątkowo łagodnie: Nie miałam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości... (...) Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć, bo mam ogromne szczęście, że t ak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię . Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do siebie z nowymi siłami – napisała szczerze aktorka na Instagramie.  Aktorka cieszy się, że zmagania z koronawirusem ma już za sobą i będzie mogła wrócić do pracy. Już niebawem zobaczymy ją w "M jak miłość": Żegnam Pana dziada i przepraszam, ale nie zapraszam ponownie😜Za to dziękuję, że się rozstaliśmy i w końcu mogę wrócić do roboty na plan - trzymam kciuki oby teatry wkrótce również wróciły💞Pozdrawiam serdecznie - nie tęskniący...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner