Alżbeta Lenska w koszuli w kratę
Instagram

Alżbeta Lenska ponad dwa lata temu walczyła o życie. Teraz gwiazda zmaga się z koronawirusem! 

Alżbeta Lenska w koszuli w kratę
Instagram

Alżbeta Lenska opublikowała na Instagramie wpis, w którym przyznała, że zmaga się z koronawirusem! Aktorka, która ponad dwa lata temu walczyła o życie poinformowała swoich fanów, że zaraziła się groźnym wirusem i teraz przebywa w obowiązkowej izolacji. Jak się czuje gwiazda serialu "Ojciec Mateusz"? Czy ma objawy charakterystyczne dla koronawirusa? Zobaczcie, co napisała!

Alżbeta Lenska walczy z koronawirusem

W maju 2018 roku wszystkie media obiegła dramatyczna wiadomość o złym stanie zdrowia Alżbety Lenskiej. Mąż aktorki, Rafał Cieszyński opublikował wówczas informacje, że jego żona przeszła operację mózgu. Okazało się, że aktorka zasłabła w przerwie spektaklu w którym występowała, a kiedy trafiła do szpitala okazało się, że pękł jej tętniak w mózgu. Lekarze mówili jej wprost, że nie wiedzą, czy przeżyje operację. Na szczęście operacja się udała, a Alżbeta Lenska wróciła do zdrowia. 

Niestety, dziś okazuje się, że Alżbeta Lenska zaraziła się koronawirusem! Aktorka w swoim wpisie na Instagramie poinformowała, że nie ma klasycznych objawów koronawirusa. Jak się czuje gwiazda wielu serialowych hitów?

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...- napisała na Instagramie. 

Alżbeta Lenska jest obecnie w izolacji w swoim domu.

Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞- dodała aktorka. 

Alżbecie Lenskiej życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

Alżbeta Lenska ma koronawirusa.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞 #isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Aktorka przebywa w obowiązkowej izolacji.

Alżbeta Lenska zmieniła kolor włosów

 

Więcej na temat Alżbeta Lenska koronawirus
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01