Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze
Newsy

Edyta Górniak szykuje niespodziankę na 18. urodziny Allana. Jaki prezent przygotowała? TYLKO U NAS

Już w marcu Allan Krupa, syn Edyty Górniak, będzie świętował 18. urodziny. W rozmowie z "Party" artystka zdradziła, jak uczczą ten dzień.

W życiu Edyty Górniak nadchodzi ważny moment! Już 27 marca jej ukochany syn Allan będzie świętował 18. urodziny! Z tej okazji wokalistka szykuje dla niego imprezę niespodziankę! Przygotowania do tego wydarzenia trwają już od kilku tygodni. W rozmowie z "Party" gwiazda zdradziła, że jej  współpracownicy musieli podpisać specjalne "lojalki", w których zobowiązali się do zachowania całkowitej dyskrecji. Jakie atrakcje będą czekały na Allana?

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Allan Krupa dostanie od Edyty Górniak na osiemnastkę auto?

Górniak nie ukrywa, że przygotowanie przyjęcia niespodzianki dla syna było nie lada wyzwaniem, dlatego do pomocy zaangażowała też swoich najbliższych współpracowników. Jakie atrakcje przewidziała?

– To jeszcze tajemnica, ale niespodzianki, owszem, mam – zapowiada wokalistka.

Czy Allan dostanie na osiemnastkę samochód? Kiedyś Edyta wspomniała, że to jego największe marzenie. Ona sama uprawnienia kierowcy zdobyła dopiero dwa lata temu – Górniak zdała na prawo jazdy w programie TVN "My Way".  W show chłopak nie tylko podpatrywał jak mama radzi sobie za kierownicą, ale tez słuchał wskazówek, jakich udzielali jej profesjonalni instruktorzy. Czy teraz Edyta spełni największe marzenie syna i kupi mu na osiemnastkę auto?

Chciałabym, żeby auto było tym elementem, na który sam zapracuje. Będzie miało dla niego o wiele większą wartość – mówi "Party" Górniak.

Zobacz także: "Solidarni z Ukrainą": gwiazdy na koncercie TVP. Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Edyta Górniak i inni

Wkrótce chłopak zacznie kurs na prawo jazdy – to będzie jeden z prezentów, jakie ma dla niego Edyta Górniak. W jego życiu rozpocznie się też nowy etap – zamieszka sam w mieszkaniu w Warszawie, które pomogła mu wybrać mama. Czy artystka uważa, że jej syn jest gotowy, by się usamodzielnić?

– Tego jestem pewna. Muszę szczerze przyznać, że mimo opuszczonego gniazda i ogromnej tęsknoty za Allanem z radością obserwuję to, jak sobie radzi – mówi Górniak. – Oczywiście brakuje mi czasu, kiedy nie mogłam rozczesać jego loków, bo uciekał po całym domu, kiedy codziennie podekscytowany witał mnie buziakiem i słowami: „Mama, kocham ciebie, a co dziś robimy?” – wspomina.

Edyta Górniak Allan Krupa
East News

Dziś Allan to już młody mężczyzna. W niczym nie przypomina malutkiego chłopca z burzą loków na głowie. Chłopak w zeszłym roku skończył liceum wojskowe w Urlach i choć do matury wciąż nie podszedł, to swoją przyszłość nadal wiąże z wojskiem. Widok syna z bronią wcale nie podoba się Edycie Górniak, ale jako mama kibicuje mu we wszystkich działaniach.

– Kiedyś buzia mu się nie zamykała, chciał robić wszystko naraz. Niby był jeden, a jakby go było trzech. (śmiech) Dziś jest bardzo opanowany i częściej obserwuje, niż mówi. Jest skoncentrowany na swojej muzycznej pasji. No i jest wyższy ode mnie – dodaje dumna mama.

Zobacz także: Edyta Górniak martwi się o swojego syna Allana: "Chce oddać za Polskę życie".

Więcej o Edycie Górniak przeczytasz w nowym "Party".

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na okładce Party
Party

Edyta Górniak dla lata temu przeprowadziła się na Podhale. Do stolicy na razie nie zamierza wracać, choć to właśnie tu mieszka jej syn. Mają stały kontakt - Edyta odwiedza go w Warszawie, a Allan Krupa przyjeżdża do Zakopanego.

Edyta Górniak i Allan Krupa na ściance
VIPHOTO/East News

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze
Newsy
Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, chce zrzec się nazwiska ojca i przyjąć nowe – po mamie. Dlaczego?
Do tej decyzji Allan Krupa dojrzewał kilka lat. Teraz ostatecznie zdecydował, że chce zmienić nazwisko z Krupa na Górniak. Czy to w ogóle możliwe?

Do tej decyzji dojrzewał przez kilka lat. Teraz syn Edyty Górniak, 17-letni Allan Krupa zdecydował ostatecznie, że chce zmienić nazwisko. Powód? Od kilku lat nie ma żadnego kontaktu z ojcem, Dariuszem Krupą, co utrudnia mu przede wszystkim załatwianie spraw urzędowych. Jak donosi "Party" artystka i jej syn planują rozpocząć odpowiednie procedury już jesienią, by Allan, jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia, mógł nosić takie samo nazwisko, jak mama. Dlaczego Allan Krupa chce zrzec się nazwiska ojca? W czerwcu 2020 roku Dariusz Krupa wyszedł przedterminowo na wolność. Muzyk trafił tam w 2017 roku, tuż po tym, jak został skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach. Od tego czasu nie odezwał się ani do Allana, ani do byłej żony.  Okazuje się, że artystka nigdy nie ograniczyła byłemu mężowi praw rodzicielskich. Chciała, by mimo tego, co się wydarzyło, miał kontakt z synem... Czy Górniak zachęcała Allana, by odnowił kontakty z Krupą? Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – mówiła  nam rok temu Górniak. Okazuje się, że Allan miał ogromny żal do ojca o brak kontaktu. Jeśli Dariusz Krupa chciałby odzyskać zaufanie syna, musiałby się bardzo postarać. Brak ojca i jego milczenie nastolatek podsumował jakiś czas temu na Instagramie. „Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca”, napisał wymownie Allan Krupa Zobacz także: Edyta Górniak sprawiła synowi wymarzony prezent. Co to takiego? O Edycie i Allanie przeczytasz również w nowym wydaniu "Party" - już w sprzedaży! Kiedy Allan Krupa zyska nowe nazwisko? Jak udało się ustalić „Party”, procedurę zmiany nazwiska syna...

Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu?
EastNEws
Newsy
Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu? Dlaczego zrezygnowała z "The Voice of Poland"?
Edyta Górniak zrezygnowała z wielu koncertów i wycofała się z udziału w "The Voice of Poland". Teraz wokalistka przyznała, że sama utrzymuje syna Allana i prawdopodobnie będzie musiała wziąć pożyczkę w banku. Czyżby miała kłopoty finansowe?

Przez ostatnie miesiące Edyta Górniak mocno ograniczyła swoją działalność zawodową. Pierwszy raz od lat nie wyruszyła w letnią trasę koncertową po Polsce – ograniczyła występy do zaledwie kilku koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki oraz udziału w festiwalach. Jesienią miała pojawić się w jury „The Voice of Poland”. Nagle tuż przed startem castingów wokalistka ogłosiła, że rezygnuje z posady w show. „Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony produkcji programu »The Voice of Poland«, jak i Telewizji Polskiej, niestety, nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. (...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja”, napisała w czerwcu na Facebooku. Teraz Edyta przyznała, że w przyszłym roku będzie musiała wziąć kredyt, by kupić samochód dla swojego 17-letniego syna Allana. "Party" ustaliło dlaczego gwiazda niespodziewanie zwolniła tempo i czy w związku z tym naprawdę ma kłopoty finansowe? Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu? Ostatnie miesiące był trudne dla wielu artystów, którzy z powodu epidemii koronawirusa nie mogli grać koncertów. Górniak wykorzystała ten czas na zadbanie o siebie i regenerację. Przeprowadziła się na Podhale , dużo medytowała, chodziła po górach, by się wyciszyć. „Nie robię już tak, żeby mieć zadyszkę, tylko mieć czas na życie. (...) Po raz pierwszy od 30 lat mojej pracy zawodowej miałam czas, żeby się zatrzymać i popatrzeć, jak rosną moje kwiaty. Uspokoiłam ten bieg, swoje serce, uzdrowiłam organizm, bo nie było na to nigdy czasu”, przyznała Górniak w rozmowie z TVP. Artystka nie ukrywa, że nowy tryb życia wyszedł jej na zdrowie i... bardzo się spodobał. Do tego stopnia, że na jakiś czas postanowiła...

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla syna
Newsy
Przeprowadzka, rozwód kościelny... Edyta Górniak zdradza, dlaczego zdecydowała się na życiową rewolucję
Przeprowadzka, kościelny rozwód... Edyta Górniak zdradza, dlaczego zdecydowała się na życiową rewolucję!

W życiu Edyty Górniak zaszło ostatnio wiele zmian! Wokalistka przeprowadziła się w góry, gdzie kupiła dom, podobno planuje też unieważnienie ślubu kościelnego... W rozmowie z "Fleszem" gwiazda zdradziła, dlaczego właśnie teraz zdecydowała się na życiową rewolucję. Gdy Edyta Górniak postanowiła ponownie zasiąść w fotelu jurorskim w 11. edycji show „The Voice of Poland” , znów zrobiło się o niej głośno. Gwiazda gościła w programach telewizyjnych, chętnie udzielała wywiadów przed kamerą. We wrześniu, tuż po nagraniach pierwszych odcinków programu, artystka niespodziewanie zniknęła. Okazało się, że wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała nieopodal Zakopanego, gdzie kupiła dom. Co więcej, zapowiedziała, że odcina się od show-biznesu, a swoje profile w social mediach oddaje w ręce współpracowników. Pojawiły się też informacje, że 10 lat po rozwodzie z Dariuszem K. wokalistka zdecydowała się ubiegać o unieważnienie ślubu kościelnego z byłym mężem. Wygląda na to, że to dopiero początek wielkich zmian w życiu Edyty... Edyta Górniak unieważni ślub kościelny z Dariuszem K.? Informacja o tym, że Górniak chce unieważnić małżeństwo , pojawiła się po raz pierwszy sześć lat temu, gdy Dariusz K. trafił do aresztu. Przypomnijmy, muzyk przebywał w więzieniu trzy lata po tym, jak śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę, kierując samochodem pod wpływem narkotyków. Czy rzeczywiście niemal dekadę po rozwodzie cywilnym Edyta teraz chce doprowadzić tę sprawę do końca? To prawda, mogłabym takie unieważnienie uzyskać, ale w obecnych czasach nie miałoby to dla mnie żadnej wartości – mówi w rozmowie z „Fleszem” Górniak. Dziś ani piosenkarka, ani 16-letni Allan nie mają z Dariuszem K. kontaktu . Mimo...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik