Alicja Bachleda-Curuś
ONS
Newsy

Alicja Bachleda-Curuś znów zagra w polskim filmie i to... Drabinę! Zapowiada się HIT!

Alicja Bachleda-Curuś znów zagra w polskim filmie i to... Drabinę! Zapowiada się HIT!

Alicja Bachleda-Curuś znowu przyjedzie do Polski, by zagrać w polskim filmie. Tym razem będzie to "Pitbul. Niebezpieczne kobiety"! W jaką rolę się wcieli? Jej postać to dziewczyna niebezpiecznego szefa gangu motocyklowego. Ma ksywę Drabina i właśnie wyjdzie z więzienia! Dlatego postać Alicji Bachledy-Curuś nie będzie grzeczną dziewczynką.

W środę 18 maja padł pierwszy klaps na planie filmowym. Obok aktorki w produkcji zobaczymy Magdalenę Cielecką czy Annę Dereszowską oraz Tomasza Oświecińskiego.

O czym będzie opowiadała trzecia część filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?  O życiu policjantek - w tych rolach Joanna Kulig i Anna Dereszowska. Zostają współpracownicami kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Będą walczyć ze skorumpowanymi funkcjonariuszami (postać Magdaleny Cieleckiej) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej.

Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Postać Dereszowskiej na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), natomiast Joanny Kulig niefortunnie wikła się w romans z Remkiem "Cukrem" (Sebastian Fabijański), śmiertelnie niebezpiecznym członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Intrygujące?

Poprzedni film z serii: "Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi był ogromnym sukcesem. Czy kolejna część z nową obsadą też przyciągnie widzów? Przekonamy się już w listopadzie.

Tymczasem czekamy na przyjazd Alicji Bachledy-Curuś do Polski i nie możemy doczekać się jej filmowego looku! :)

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś wróci na stałe do Polski? WIDEO

 

W filmie wystąpi oczywiście seksowny Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska.

Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Anna Gostkowska

 

W nowym Pitbullu zobaczymy też Sebastiana Fabijańskiego, gwiazdora filmu "#WszystkoGra".

Piotra Stramowski, Sebastian Fabijański
Anna Gostkowska

 

W roli młodej policjantki Joanna Kulig.

Joanna Kulig
Anna Gostkowska

Gwiazdy na Orange Kino Letnie w Sopocie
East News
Newsy
Gwiazdy na Festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie. Figura, Bachleda-Curuś, Bołądź i inni... ZDJĘCIA
Gwiazdy na Festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie. Figura, Bachleda-Curuś, Bołądź i inni... ZDJĘCIA
Alicja Bachleda-Curuś w okularach
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś z synkiem w Sopocie. Ale Henry już wyrósł! ZDJĘCIA
Alicja Bachleda-Curuś z synkiem w Sopocie. Ale Henry już wyrósł! ZDJĘCIA

Jak spędzili czas nad polskim morzem?

Pitbull w TVP 2
Newsy
Wielki kinowy hit już w ten piątek w TVP 2! Będziecie oglądać?
Wielki kinowy hit już w ten piątek w TVP 2! Będziecie oglądać?

  Już w ten piątek, 5.10, o godzinie 23:00 w TVP 2 widzowie będą mogli obejrzeć wielki kinowy hit - "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" w reżyserii Patryka Vegi! To dla wszystkich tych, którzy nie poszli do kin świetna okazja, żeby zobaczyć kasową produkcję za darmo!    Przypomnijmy - "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" przyciągnął do kin prawie 3 mln widzów! Zanim pojawił się "Kler" to właśnie ten obraz mógł chwalić się najlepszym otwarciem w weekend w historii polskiego kina  wśród krajowych produkcji (wyżej było tylko "50 twarzy Greya").    W filmie "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" zagrali m.in. Anna Dereszowska, Andrzej Grabowski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Maja Ostaszewska, Sebastian Fabijański, Artur Żmijewski, Piotr Stramowski czy Magdalena Cielecka.    O czym jest "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety"? Jakie było ostatnie życzenie Ani Przybylskiej przed śmiercią? W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…    Będziecie oglądać?  ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner