Alicja Bachleda-Curuś w białej bluzce
East News

Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona? Pokazała imponujący pierścionek i... zdjęcie partnera?!

Alicja Bachleda-Curuś w białej bluzce
East News

Alicja Bachleda-Curuś bardzo ostrożnie dawkuje informacje o swoim prywatnym życiu. Kiedy w przeszłości związała się z hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem ich związek był pod obstrzałem mediów. Wspólnie doczekali się synka Henry'ego Tadeusza. Później aktorka związana była m.in. z Marcinem Gortatem.  Czy ponownie jest w szczęśliwym związku, a końcówka 2019 roku przyniosła kolejne zmiany w jej życiu? Fani na sylwestrowym zdjęciu aktorki dostrzegli imponujący pierścionek. Czy jest zaręczynowy? 

Zobacz także: Borys Szyc i Justyna Nagłowska już po ślubie! Pokazali zdjęcia z uroczystości

Alicja Bachleda-Curuś się zaręczyła? 

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie z Sylwestra. Aktorka pozuje z kieliszkiem szampana, a na jej dłoni błyszczy pierścionek! Ale nie tylko on zwraca uwagę na tej fotografii. Na drugim planie widnieje również tajemniczy mężczyzna w towarzystwie dwójki dzieci. Czy to nowy wybranek aktorki? 

Internauci dopytują czy błyskotka na palcu Alicji to pierścionek zaręczynowy! Pod postem pojawiły się już pierwsze gratulacje: 

Czy ja dobrze widzę zaręczynowy pierścionek na palcu? 

Gratulacje !!!! Zapowiada się, że Nowy Rok będzie lepszy niż 2019! 

Wszystkiego co najlepsze dla Pani. Jesli to piekny pierscien zareczynowy na Pani palcu to rowniez gratuluje! :)

Jednak Alicja nie odpowiedziała jeszcze na żaden z komentarzy dotyczący pytań o zaręczyny. Aktorka bardzo dba o swoją prywatność i nie afiszuje się ze swoimi związkami na imprezach branżowych. Niedawno paparazzi przyłapali ją na jednej z randek w West Hollywood. Czy grudzień był miesiącem przełomowym w ich związku i niedługo postanowią go zalegalizować? Czekamy na komentarz aktorki z niecierpliwością. 

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś wychodzi za mąż? Uwagę zwraca pierścionek na jej dłoni!

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się w Sylwestra 2019/2020? Pod postem z noworocznego toastu pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami. 

Alicja Bachleda-Curuś
Instagram

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13