Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

Bachelda-Curuś i Gortat szukają wspólnego domu w Los Angeles! Jakie luksusy musi posiadać?

Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

 

Krótko po tym, jak TVN podał główną obsadę nowego serialu "Pod powierzchnią", jedna z jego gwiazd, Alicja Bachleda-Curuś, niespodziewanie zrezygnowała z udziału w produkcji. Powód?

"Niestety, z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji (...) Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze", napisała Alicja na swoim Instagramie.

Fani aktorki spekulowali nawet, że być może Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży z Marcinem Gortatem i dlatego zrezygnowała z serialu. Co się konkretnie stało? Dokładnie nie wiadomo.

 

Zobacz: Marcin Gortat wrzucił romantyczne zdjęcie z Alicją Bachledą-Curuś! Gdzie razem się bawili?

 

Pewne jest natomiast, że teraz Alicja będzie miała więcej czasu na szukanie nowego domu! Jak donosi najnowszy "Flesz", aktorka i Marcin Gortat zamieszkają razem! Para szuka posiadłości, do której wprowadzi się z synem Bachledy-Curuś, 9-letnim Henrym Tadeuszem.

Chcą kupić posiadłość z ogromnym ogrodem, w którym będą basen i miejsce na plac zabaw dla Henry'ego. Dom musi mieć kilka sypialni i łazienek oraz garaż, który pomieści cztery samochody Marcina i auto Alicji – zdradziła "Fleszowi" znajoma Gortata.

Przeczytaj także: Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś zakochała się w Marcinie Gortacie?

 

Jesteście ciekawi na jakim etapie są poszukiwania i co Marcin będzie robił w Los Angeles. Przeczytacie w nowym "Fleszu".

 

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zamieszkają razem w Los Angeles.

Alicja Bachleda-Curuś może liczyć na wsparcie Marcina Gortata

 

Aktorka i koszykarz szukają nowego domu.

Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08