Aleksandra Żuraw Aleksandra Żuraw Aleksandra Żuraw Aleksandra Żuraw Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw
Instagram
1/5
Aleksandra Żuraw
Instagram

Coraz więcej gwiazd decyduje się na powiększenie swojej rodziny! Zarówno w minionym, jak i w tym roku w polskim show-biznesie panuje prawdziwy baby boom. Teraz do grona gwiazd, które niedługo powitają na świecie dziecko dołączyła gwiazda, którą znacie ze stacji TVN! Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym widać sporych rozmiarów brzuszek. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, kto zostanie niedługo mamą!

Zobacz także: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

2/5
Aleksandra Żuraw
Instagram

To Ola Żuraw znana z show "Top Model"! Modelka postanowiła powiększyć swoją rodzinę, co - jak się okazuje - od dawna było jej wielkim marzeniem. Ola Żuraw nie tylko pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka, ale także zdradziła, jak duże problemy miała z zajściem w ciążę.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak, Anna Mucha czy Anna Guzik - te gwiazdy ukrywały swoją ciążę! GALERIA

3/5
Aleksandra Żuraw
Instagram

Ola Żuraw podzieliła się z fanami bardzo intymnym wyznaniem. Nie każdy wie, ile modelka przeszła!

Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe... Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem - napisała.

 

Zobacz: Miłość gwiazdy "Top Model" kwitnie! Zobaczcie jej romantyczne zdjęcia ze znanym gwiazdorem 

4/5
Aleksandra Żuraw
Instagram

Ola Żuraw przyznała też, że początki ciąży nie były łatwe. Modelka cierpiała zarówno z powodu zmieniającego się ciała, jak i samopoczucia. 

 

Poza tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami. (…) I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia - rodzina

 

Zobacz: Finalistka "Top Model" wyszła za mąż! Zobacz przepiękną suknię panny młodej 

5/5
Aleksandra Żuraw
Instagram

Gratulujemy!