Aleksandra Żebrowska na początku sierpnia urodziła swojego trzeciego synka. Starsi bracia z chęcią pomagają w opiece nad małym Feliksem. Żona Michała Żebrowskiego postanowiła pokazać wzruszający kadr z rodzinnego życia. Opublikowała zdjęcie dzieci, jednak to opis zwrócił największą uwagę fanów i rozbawił ich do łez! Mały Feliks już jest szefem w tej rodzinie! Koniecznie musicie zobaczyć, co się wydarzyło.

Reklama

Zobacz także: Na chwilę przed porodem Aleksandra Żebrowska pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie. Zdjęcia zrobił jej mąż!

Aleksandra Żebrowska pokazała kadr z rodzinnego życia

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski zostali rodzicami po raz trzeci. Ich trzeci synek otrzymał wyjątkowo oryginalne imię Feliks. Szczęśliwa mama wraz z najmłodszą pociechą wróciła do domu już ponad tydzień temu. Pokazała zdjęcie, zdradzając, jak zaopiekowali się nią jej mąż i synkowie. Na dzielną mamę czekał domowy rosół. Aleksandra Żebrowska często dzieli się z internautami takimi zwykłymi domowymi kadrami, a oni ją za to kochają.

Właśnie zdradziła, jak wyglądają relacje starszych braci z Feliksem. Henryk i Franciszek chętnie opiekują się najmłodszym bratem. Aleksandra opublikowała przepiękne zdjęcie przestawiające budowanie braterskich więzi, a opis do niego rozbawił internautów do łez:

"Mamo, Felek mi pokazał środkowy palec!” #welcometothefamily ???? #nowybrat

Najważniejsze to mieć mocny start w rodzinie! Internauci są zachwyceni Feliksem i jego starszym braciszkiem:

Zobacz także

- Zaczyna się....????????
- Wiedział co pokazać , pozdrowienia są ważne ????????
- To tylko tak zaczepnie. Brat przecież zrozumie???? Cudne Chłopaki ????

Z pewnością! Zobaczcie na to przesłodkie zdjęcie ukazujące braterską miłość! Serce rodziców na pewno pęka z dumy! Poza tym internauci mają nadzieję, że Aleksandra Żebrowska będzie częściej dzielić się zabawnymi historiami, które spotykają ją na co dzień.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska miała 24 lata, gdy straciła dziecko. Teraz zdradziła całą prawdę

Rodzina Żebrowskich przyzwyczaja się do życia w powiększonym składzie. Najmłodszy Feliks może liczyć na opiekę starszych braci. Nie brakuje również zabawnych sytuacji.

Feliks Żebrowski przyszedł na świat na początku lipca. To trzeci syn Aleksandry i Michała Żebrowskich.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama