W ciągu zaledwie kilku dni w show-biznesie wybuchła prawdziwa burza na linii Paulina Smaszcz - Izabela Janachowska. Między paniami wywiązała się ostra wymiana zdań, którą mogliśmy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapytana o całą aferę Aleksandra Kwaśniewska, postanowiła udzielić dobrej rady koleżankom z branży.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską

Wszystkie oświadczenia, komentarze i coraz więcej gwiazd, które decydują się zabrać głos, powoduje, że afera z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską w rolach głównych zaczyna przypominać wieloodcinkową telenowelę. Przypomnijmy, że ostatnio dziennikarka w ostrych słowach skomentowała małżeństwo prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" sugerując, że ta rozbiła poprzedni związek Krzysztofa Jabłońskiego i "strzeliła sobie dzidziusia z milionerem". Na odpowiedź Izabeli Janachowskiej nie trzeba było długo czekać. Później wtrącił się również Krzysztof Jabłoński, który oczywiście stanął w obronie żony i zagroził Smaszcz sądem. Jak przekazał później w rozmowie z "Faktem" Jabłoński, sprawą już zajmują się prawnicy.

Teraz głos zabrała również Aleksandra Kwaśniewska. Gwiazda została zapytana o całą aferę przez redakcję Pomponik.pl. Co odpowiedziała?

- Nawet nie chcę tego komentować. (...) Mnie zawsze dziwią takie wojenki medialne. Uważam, że one zawsze godzą w obie strony. Miecz jest zawsze obosieczny. Nie do końca je rozumiem - przyznała Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z portalem Pomponik.pl

VIPHOTO/EAST NEWS

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska ostro o konfliktach: "To nie mieści mi się w głowie". Ma na myśli Smaszcz?

Aleksandra Kwaśniewska rozmowie z portalem Pomponik.pl podkreśliła też, że nie wyobrażała sobie, że można w taki sposób zwracać się do drugiej osoby.

Zobacz także

- Nie rozumiem, czemu ma się taką potrzebę. Dużo fajniej jest się skupiać na tych dobrych rzeczach, które można powiedzieć o kimś albo do kogoś. Nie znajduję żadnej satysfakcji w tym, że komuś - mówiąc kolokwialnie - dowalę - powiedziała Aleksandra Kwaśniewska.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Wymowny komentarz!

Reklama

Na razie Izabela Janachowska wypoczywa na wakacjach z rodziną i nie zamierza wdawać się w kolejne publiczne wymiany zdań. Jaki będzie dalszy ciąg całej afery?

Paweł Wodzyński East News
Instagram @paulina.smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama