Aleksandra Kwaśniewska, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska
East News/Mateusz Jagielski/TRICOLORS/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę między Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską!

Ostra wymiana zdań między Pauliną Smaszcz oraz Izabelą Janachowską odbiła się szerokim echem w mediach. Aleksandra Kwaśniewska ma radę dla koleżanek z branży!

W ciągu zaledwie kilku dni w show-biznesie wybuchła prawdziwa burza na linii Paulina Smaszcz - Izabela Janachowska. Między paniami wywiązała się ostra wymiana zdań, którą mogliśmy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapytana o całą aferę Aleksandra Kwaśniewska, postanowiła udzielić dobrej rady koleżankom z branży. 

Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD

Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską 

Wszystkie oświadczenia, komentarze i coraz więcej gwiazd, które decydują się zabrać głos, powoduje, że afera z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską w rolach głównych zaczyna przypominać wieloodcinkową telenowelę. Przypomnijmy, że ostatnio dziennikarka w ostrych słowach skomentowała małżeństwo prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" sugerując, że ta rozbiła poprzedni związek Krzysztofa Jabłońskiego i "strzeliła sobie dzidziusia z milionerem". Na odpowiedź Izabeli Janachowskiej nie trzeba było długo czekać. Później wtrącił się również Krzysztof Jabłoński, który oczywiście stanął w obronie żony i zagroził Smaszcz sądem. Jak przekazał później w rozmowie z "Faktem" Jabłoński, sprawą już zajmują się prawnicy.

Teraz głos zabrała również Aleksandra Kwaśniewska. Gwiazda została zapytana o całą aferę przez redakcję Pomponik.pl. Co odpowiedziała?

- Nawet nie chcę tego komentować. (...) Mnie zawsze dziwią takie wojenki medialne. Uważam, że one zawsze godzą w obie strony. Miecz jest zawsze obosieczny. Nie do końca je rozumiem - przyznała Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z portalem Pomponik.pl 

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na krytyczne wpisy w sieci
VIPHOTO/EAST NEWS

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska ostro o konfliktach: "To nie mieści mi się w głowie". Ma na myśli Smaszcz?

Aleksandra Kwaśniewska rozmowie z portalem Pomponik.pl podkreśliła też, że nie wyobrażała sobie, że można w taki sposób zwracać się do drugiej osoby. 

- Nie rozumiem, czemu ma się taką potrzebę. Dużo fajniej jest się skupiać na tych dobrych rzeczach, które można powiedzieć o kimś albo do kogoś. Nie znajduję żadnej satysfakcji w tym, że komuś - mówiąc kolokwialnie - dowalę - powiedziała Aleksandra Kwaśniewska. 

Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Wymowny komentarz!

Na razie Izabela Janachowska wypoczywa na wakacjach z rodziną i nie zamierza wdawać się w kolejne publiczne wymiany zdań. Jaki będzie dalszy ciąg całej afery? 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Paweł Wodzyński East News

Paulina Smaszcz
Instagram @paulina.smaszcz

Gwiazdy wspierają Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz
EOS
Newsy
Krzysztof Ibisz wspiera Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz! "Nie dajcie się rozproszyć!"
Izabela Janachowska odcięła się od burzy, którą wywołała Paulina Smaszcz i skupiła się na rodzinnym urlopie. Otrzymała wsparcie od innych gwiazd, m.in. Krzysztofa Ibisza.

Po głośnym spięciu w mediach Izabela Janachowska postanowiła wrócić do odpoczywania z rodziną. Paulina Smaszcz, która pokusiła się na kilka mało eleganckich uwag na temat ekspertki ślubnej, zakłóciła urlop gwieździe. Ostra przepychanka słowna na razie ucichła, ale sprawą już podobno zajmują się prawnicy. Tymczasem Izabela Janachowska skupiła się na mężu i dziecku, z którymi nadal wypoczywa na Seszelach. Gwiazdy i internauci wspierają Izabelę Janachowską: "Proszę się nie przejmować osobą, która..." Izabela Janachowska postanowiła, że przestanie komentować zamieszanie z Pauliną Smaszcz. Gwiazda zaczęła chwalić się zdjęciami z urlopu. Ostatnio na jej Instagramie pojawiła się romantyczna fotografia z Krzysztofem Jabłońskim. Ekspertka ślubna dodała też opis, w którym przypomniała, że razem z mężem zawsze się wspierają. Zobacz także:   Fanka Smaszcz drwi z syna Izabeli Janachowskiej. Niebywała reakcja Pauliny Samotnie jesteśmy jedną kroplą. Razem jesteśmy jak ocean — napisała Izabela Janachowska. Pod wpisem pojawiły się komentarze gwiazd. Odezwał się m.in. Krzysztof Ibisz, który zaapelował do gwiazdy i jej ukochanego, by podczas urlopu nie przejmowali się innymi sprawami. Głos zabrała także Kajra, żona Sławomira. Miłych wakacji, kochani. I nie dajcie się rozproszyć! Only chill and good vibes — napisał Krzysztof Ibisz. Najlepiej — dodała Kajra. Wsparcia Izabeli Janachowskiej udzielili także internauci. Niektórzy wprost odnieśli się do sytuacji z Pauliną Smaszcz i wbili szpile dziennikarce. Co ciekawe, choć ekspertka ślubna nie odpowiedziała na nie, to jednak zostawiła przy nich serduszka. Udanych wakacji i proszę się nie przejmować osobą, która za wszelką cenę szuka rozgłosu i poklasu Lepiej być szczęśliwym tatą-dziadkiem niż samotnym, Iza. Nic tak...

Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej
East News
Newsy
Paulina Smaszcz tłumaczy, dlaczego zaatakowała Izabelę Janachowską i Krzysztofa Jabłońskiego! 
Paulina Smaszcz nie chce milczeć w sprawie afery z Izabelą Janachowską: "Zaatakowała mnie i moje życie pierwsza". Przy okazji wymyśliła przezwisko dla jej męża.

To nie koniec. Paulina Smaszcz zdecydowała się na kolejny komentarz w sprawie konfliktu z Izabelą Janachowską i Krzysztofem Jabłońskim. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" wyjaśniła, dlaczego tak ostro wypowiedziała się na temat prowadzącej "Tańca z Gwiazdami" oraz jej męża: Pani Janachowska zaatakowała mnie i moje życie pierwsza - tłumaczy Smaszcz. Ale to nie koniec! Smaszcz ostro o mężu Janachowskiej  Od paru dni show-biznes żyje tylko jednym - medialną awanturą wywołaną przez Paulinę Smaszcz, która w gorzkich słowach oceniła Izabelę Janachowską oraz jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego. A wszystko dlatego, że wcześniej Janachowska skomentowała wpisy Smaszcz dotyczące związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego . Izabela powiedziała wówczas: Uważam, że jak ktoś jest szczęśliwy, to nikogo nie atakuje. W ogóle atakowanie jest słabe. Ja jestem osobą, która nigdy takich rzeczy nie robi, po prostu nie czuję, żeby to było fair. Już się rozstałeś, był rozwód, minął czas… Bez sensu jest wracać do sytuacji z przeszłości. Żyjmy tu i teraz i ewentualnie przyszłością i patrzmy do przodu, a nie za siebie. Było, minęło, dziękuję - mówiła Janachowska w rozmowie z pomponik.pl. Te słowa bardzo dotknęły Smaszcz. Dziennikarka nie oszczędziła Janachowskiej w wywiadzie, następnie głos zabrali sama Izabela oraz jej mąż, Krzysztof Jabłoński, grożąc byłej żonie Kurzajewskiego sądem . Teraz Paulina mówi, skąd tak ostra reakcja: Zarzucanie mi nienawiści do kobiet jest absolutnie niedorzeczne i pozbawione argumentów. Pani Janachowska zaatakowała mnie i moje życie pierwsza. Nie widzę, z jakiego powodu mam milczeć i jak ktoś opluwa moje życie udawać, że pada deszcz. Pięknym za nadobne - tłumaczy w rozmowie z Faktem. W dalszej części wypowiedzi Smaszcz uderza w męża...

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
AGENCJA SE/East News, TRICOLORS/East News
Newsy
Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej: "Niech on mnie nie straszy, bo..."
Po ostrej wymianie zdań z Izabeli Janachowskiej z Pauliną Smaszcz, Krzysztof Jabłoński zagroził dziennikarce sądem. "Ja się pana Krzysztofa nie boję" - grzmi Paulina Smaszcz.

Konflikt między Izabelą Janachowską, a Pauliną Smaszcz rośnie w siłę. Obie panie nie szczędzą w swoją stronę mocnych komentarzy, a w sprawę postanowił włączyć się również mąż prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Po tym, jak Krzysztof Jabłoński dał Paulinie Smaszcz ultimatum, grożąc, że medialna wojna z jego żoną zakończy się w sądzie, dziennikarka ubiegła go pismem od prawnika. Teraz w rozmowie z mediami zdobyła się na szczere wyznanie na temat biznesmena. Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej Po tym, jak  Paulina Smaszcz ostro skomentowała małżeństwo Izabeli Janachowskiej , mówiąc wprost "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia", pomiędzy paniami rozpętała się prawdziwa medialna wojna. Izabela Janachowska w mocnych słowach skomentowała zachowanie koleżanki z show-biznesu, a w konflikt między prezenterkami angażuje się coraz więcej gwiazd. Najpierw na awanturę Janachowskiej i Smaszcz zareagowała Katarzyna Cichopek . Później dołączyły również m.in. Joanna Koroniewska, Małgorzata Heretyk czy Ewa Minge. Także mąż Izabeli Janachowskiej nie był obojętny na obrazę dobrego imienia swojej żony. Krzysztof Jabłoński zagroził Paulinie Smaszcz sądem .  Jeżeli do jutra nie zobaczę sprostowania na Twoim profilu, to przekazuję sprawę do mojego adwokata - pisał wzburzony na Instagramie Pauliny Smaszcz. Również Paulina Smaszcz postanowiła podjąć poważne prawne kroki. W rozmowie z mediami wyznała również, że nie boi się słów Krzysztofa Jabłońskiego. -  Trwa wymiana zdań między naszymi prawnikami. Niech mi pan wierzy, mnie nie pokonała choroba, nie pokonało mnie wiele rzeczy, ja się pana Krzysztofa nie boję - przyznała Paulina Smaszcz w rozmowie z portalem "Świat Gwiazd". Zobacz także:  Paulina Smaszcz też grozi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik