Ale wiadomość! Okazuje się, że właśnie dziś Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska wzięli ślub! Zakochani są razem już od wielu lat, a teraz postanowili powiedzieć sobie "tak". Młoda para zachwyciła swoim wyglądem na uroczystości. Wśród gości nie zabrakło kolegów Aleksandra Śliwki z Reprezentacji Polski w piłce siatkowej.

Reklama

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska wzięli ślub

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych siatkarzy w Polsce ma dziś prawdziwe powody do radości. W sobotę 11 maja Aleksander Śliwka wziął ślub z Jagodą Gruszczyńską, która również zawodowo zajmuje się siatkówką. Para już od ośmiu lat tworzy szczęśliwy związek, a teraz powiedzieli sobie "tak". Goście weselni pokazali w sieci pierwsze zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Żona Aleksandra Śliwki wyglądała obłędnie w białej sukni.

Zdjęcie z młodą parą opublikował Bartek Bednorz, kolega Aleksandra Śliwki z boiska. Jagoda Gruszczyńska zachwyciła swoim wyglądem w sukni o kroju rybki. Panna młoda postawiła na rozpuszczone włosy, a w dłoni trzymała bukiet jasnych róż. Aleksander Śliwka z kolei zaprezentował się w klasycznym czarnym smokingu. Wyglądali pięknie! Zdjęcie z uroczystości pokazała również Aleksandra Wachowicz, którą z Jagoda Gruszczyńska tworzy duet w siatkówce plażowej.

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska wzięli ślub
Instagram @wachowicz_official

Goście weselni zdradzili, że wesele odbywa się w pięciogwiazdkowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim.

Reklama

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także
Bartek Bednorz pokazał zdjęcie ze ślubu Aleksandra Śliwki
Instagram @bednii
Aleksander Śliwka z żoną na Balu Mistrzów Sportu w 2023 roku
Paweł Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama