Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
East News
1/5
Agnieszka Sienkiewicz
East News

Agnieszka Sienkiewicz podbija serca widzów rolą przebojowej Dorotki w "Przyjaciółkach". Prywatnie jest żoną Mikołaja i mamą 2-letniej Zosi. Aktorka chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie i dzieli się z fankami nie tylko fotografiami, ale także przemyśleniami. Tym razem zabrała głos w sprawie odchudzania po ciąży. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co napisała! Każda kobieta powinna wziąć sobie słowa Agnieszki do serca!

Zobacz: Nowe zdjęcie Agnieszki Sienkiewicz ze ślubu!

2/5
Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz wspomniała na Instagramie swoją sesję dla naszego magazynu „Party”. Gwiazda pozowała przed obiektem swojego męża jedynie z tuszem do rzęs na oczach.

 

Sprzątając dziś natknęłam się na stary nr wydania magazynu Party , któremu udzieliłam wywiadu dokładnie dwa lata temu, kiedy byłam 3 miesiące po porodzie . Zgodziłam się na wywiad i sesje, pod warunkiem ze zdjęcia będą bez Make upu i nie będą retuszowane. ( fajnie ze magazyn @party.pl na to przystał 👏👏👏) Zdjęcia zrobił mój mąż w ogrodzie a ja mam tylko tusz na rzęsach - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

 

Zobacz: Naturalność i świeżość, czyli makijaż nude krok po kroku

3/5
Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Gwiazda chciała pokazała się w tak naturalnym wydaniu i nie zakłamywać rzeczywistości. 

 

Zrobiłam to, ponieważ nie zgadzałam się na kreowanie przez media obrazu kobiety po porodzie, pięknej, w szpilkach, ze zrobionym pazurem , doklejona rzęsą i super szczupłej. Nie chciałam do tego przykładać reki, bo sama tak nie wyglądałam i sama czułam te presję ...A dlaczego to pisze..... ??? - napisała aktorka.

 

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni 

4/5
Agnieszka Sienkiewicz
East News

Agnieszka Sienkiewicz przyznała, że nieustannie dostaje od swoich fanek pytania, jak schudła po ciąży. Teraz postanowiła odpowiedzieć.

 

Kochane!!! w ciąży przytyłam 17 kg ( o zgrozo, nigdy się nie przyznałam 😜😜) i dokładnie 9 miesięcy zajęło mi zrzucenie tych kilogramów. Dlugo byłam pucowata, pulchniutka i z dużym „bufetem”...... a na ćwiczenia po nieprzespanych nocach nie miałam siły..... Bardzo ważny jest zdrowy tryb życia ale dajcie sobie czas, nie każda z nas musi wyglądać jak fit blogerka miesiąc po porodzie. Nie katujmy się i skupmy na tym co w takiej chwili jest ważne. I pamiętajcie , ze za to jak wyglądamy na ściance lub w telewizorze odpowiada sztab ludzi i bielizna korygująca - podkreśliła Agnieszka Sienkiewicz.

Zobacz: Jak odzyskać sylwetkę sprzed porodu? 

5/5
Agnieszka Sienkiewicz
East News

Brawa dla Agnieszki Sienkiewicz za te słowa! A wy się z nią zgadzacie?

Zobacz: Jak powinna dbać o siebie przyszła mama?