Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak wyznaje: "Dla mnie te święta będą bardzo trudne, bo nie ma Piotra"

To dla Agnieszki Woźniak-Starak niezwykle trudne chwile - to pierwsze Święta Wielkanocne, które spędzi bez męża Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr zmarł 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła wszystkim swoim fanom bardzo poruszające życzenia wielkanocne, w których chciała poruszyć kilka ważnych tematów. To dla niej niezwykle trudne chwile - to pierwsze Święta Wielkanocne, które spędzi bez męża Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr zmarł 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno.

Moi drodzy, chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowych, spokojnych, ale też mimo wszystko pełnych nadziei świąt. Takich świąt przepełnionych czułością do świata i do siebie nawzajem - zaczęła Agnieszka.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie w sprawie śmierci męża! "Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę"

Jednak dopiero słowa, które padają później, są jeszcze bardziej wzruszające...

Dla mnie te święta będą bardzo trudne, nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy mniej więcej. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotra. I nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć - zapewniła Agnieszka.

Zobacz także: Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę

Agnieszka Woźniak-Starak dodała:

Ja wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie się spotkać z całą rodziną, pamiętajcie - jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale też cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej, jak potrafię. A wszystkim nam życzę, żebyśmy nawet w najgorszych momentach swojego życia potrafili się chwytać tych dobrych myśli, pamiętali o tym, co dobre, bo to pomaga przetrwać (...) - powiedziała Agnieszka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Instagram/aga_wozniak_starak/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Dzisiejszego dnia Piotr Woźniak-Starak świętowałby swoje 41 urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po swoim mężu w wyjątkowy sposób.

W sierpniu 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Właśnie wtedy gwiazda pożegnała miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka, który dziś, w sobotę 10 lipca, obchodziłby swojego 41 urodziny. W tym wyjątkowym dniu dziennikarka postanowiła uczcić pamięć po zmarłym mężu i opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie.  Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin Piotra Woźniaka-Staraka Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak tworzyli jeden z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Piękna dziennikarka i słynny producent filmowy mogli pochwalić się niezwykła historią swojej miłości , która mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz romantycznego filmu. Ich z aręczyny podczas balu TVN , czy bajkowy ślub w urokliwej Wenecji odbiły się szerokim echem i były jednymi z najważniejszych wydarzeń, o których rozpisywały się media. Niestety w 2019 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 18 sierpnia media podały wstrząsające informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno, a kilka dni później - 22 sierpnia - potwierdzono znalezienie zwłok męża Agnieszki Woźniak-Starak.  Po trudnych wydarzeniach, dziennikarka zdecydowała się usunąć od błysku fleszy i zrobić przerwę w karierze zawodowej. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich, rodziny i przyjaciół, Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci ukochanego nigdy nie czuła się sama, o czym wspomniała zabierając po raz pierwszy głos po odejściu męża . Po czasie Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła udzielać wywiadów, w których wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka , a teraz, w dniu 41. rocznicy jego urodziny, po raz kolejny w wyjątkowy sposób uczciła pamięć po miłości swojego życia.  Tuż przed godziną 23.00 na Instagramie...

Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji
Newsy
Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią kupił wyjątkowy i bardzo drogi prezent dla swojej żony
Piotr Woźniak-Starak tuż przed śmiercią kupił swojej żonie naprawdę wyjątkowy prezent.

Piotr Woźniak-Starak tuż przed śmiercią kupił swojej żonie naprawdę wyjątkowy prezent. Producent filmowy zmarł w tragicznym wypadku do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku czyli zaledwie kilka dni przed trzecią rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak. Według medialnych doniesień właśnie z tej okazji Piotr  Woźniak-Starak przygotował dla ukochanej żony zaskakujący prezent za kilkanaście milionów złotych! Piotr Woźniak-Starak kupił żonie wyjątkowy prezent Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Bliko rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem produdenta filmowego. W wyniku gwałtownego skrętu mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki. Niestety, po kilku dniach poszukiwań wiceszef MSWiA przekazał smutną informację o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż gwiazdy zmarł tuż przed ich trzecią rocznicą ślubu. Po śmierci producenta filmowego "Super Express" informował, że przed wypadkiem Piotr Woźniak-Starak podarował ukochanej żonie wyjątkowy prezent z okazji rocznicy. Według doniesień dziennika dziennikarka miała otrzymać apartament w Nowym Jorku! Wyjątkowy prezent kosztował ok. 16 milionów złotych!  Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie wzięli ślub dokładnie 27 sierpnia 2016 roku. Piękna uroczystość została zorganizowana w Wenecji i wzięli w niej udział najbliżsi i przyjaciele pary. Rok temu zakochani mieli świętować trzecią rocznicę ślubu- Agnieszka i Piotr planowali spędzić ją w Wenecji. Niestety, 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku... Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur" Przed śmiercią Piotr Woźniak-Starak kupił swojej żonie wyjątkowy prezent. 27 sierpnia...

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka
Newsy
Tabloid podał nieoficjalne przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To dlatego zginął?
Tabloid podał nieoficjalne przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To dlatego zginął?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ta smutna wiadomość zelektryzowała świat mediów. Piotr Woźniak-Starak był cenionym i bardzo uzdolnionym producentem filmowym. Na swoim koncie miał takie hity kinowe, jak choćby "Bogów" czy też "Sztukę kochania". Niebawem na ekrany wejdzie jego kolejna produkcja pt. "Ukryta gra".  Niestety, to ostatni film produkowany przez Piotr Woźniaka-Staraka, który będzie nam dane obejrzeć. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno, do którego doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. Tabloid dotarł do nieoficjalnych przyczyn śmierci Piotra Woźniaka-Starak. Zobaczcie poniżej! Nieoficjalne przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno trwały cztery dni. Piątego dnia nurkowie natknęli się na jego ciało, o czym poinformował wiceszef MSWiA, Jarosław Zieliński. Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym - brzmiał jego wpis na Twitterze.   Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym. — Jarosław Zieliński (@ZielinskiJaro) 22 sierpnia 2019 Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało przetransportowane w asyście policji do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku. Biegli sądowi przeprowadzą teraz sekcję zwłok , która da odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania dotyczące tego wypadku. Według zeznań Ewy O., która podróżowała tej nocy z Piotrem, podczas manewru skręcania oboje wypadli za burtę. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu. Niestety, producent nie miał tyle szczęścia. ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik