Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Vetements

Trendy wiosna 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w hitowej bluzie za 2000 złotych!

Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Vetements

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała swój nowy wiosenny look. Dziennikarka postawiła na czarno-szare zestawienie, które zawsze się sprawdza. Woźniak-Starak założyła swoją czarną płaszczo-kurtkę, którą połączyła z czarnym dłuższym t-shirtem, czarnymi legginsami i szarą oversize'ową bluzą. Na pierwszy rzut oka, bluza wydaje się być zwykłym zakupem z sieciówki, ale tak nie jest. Szara bluza to projekt luksusowej marki Vetements. Ta bluza kosztuje ponad 2000 złotych!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Agnieszka Woźniak-Starak też zrezygnowała z rurek! Jej fason jeansów to hit wiosny!

Trendy wiosna 2020: oversize'owe bluzy

Oversize'owa moda jest z nami obecna już od kilku sezonów - tej wiosny również nas nie opuści. Agnieszka Woźniak-Starak doskonale o tym wie, dlatego przeważnie zestawia je z legginsami i prostymi kurtkami. Do tego idealnym dopełnieniem są czarne botki, na przykład kowbojki czy odjechane sneakersy. Oversize'owe bluzy pasują tak naprawdę każdemu - nieważne jaką masz sylwetkę, czy jesteś tak szczupła jak Agnieszka, czy możesz pochwalić się bardziej kobiecymi kształtami - oversize obroni się zawsze!

Zobacz także: Bluzy z dużym logo to hit wiosny 2020! Oto 7 modeli w stylu Hailey Baldwin

Agnieszka Woźniak-Starak w szarej bluzie Vetements. Oversize'owy fason bardzo jej służy!

Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Vetements

Bluza Agnieszki Woźniak-Starak nie należy jednak do najtańszych. Za ten projekt Vetements musicie zapłacić 2000 złotych. W bluzach Vetements zakochało się również wiele innych polskich gwiazd, w tym również Anna Lewandowska, która za swoją bluzę zapłaciła... 4 tysiące złotych!

Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Vetements

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48