Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wyznaniem fanki

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wpisem internautki, która również straciła męża. Co jej odpisała?

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wyznaniem fanki

Agnieszka Woźniak-Starak kilka dni temu zamieściła wzruszający post na Instagramie. Po wielu tygodniach od śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, podziękowała bliskim, którzy wspierali ją w tak dramatycznym momencie życia. Gwiazda zaznaczyła również, że nie jest gotowa podzielić się zdjęciem Piotrka i nie wiadomo, kiedy wróci do pracy. Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy internautów, którzy wspierają prezenterkę. Jeden z nich jest naprawdę szczególny.

Internautka napisała do Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka w swoim poście podziękowała rodzinie, która jest z nią w trakcie żałoby po mężu. To dzięki niej stara się normalnie funkcjonować:

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Wśród setek komentarzy, znalazł się jeden, bardzo wzruszający. Pewna internautka podzieliła się swoim dramatem - również straciła męża. Do dziś nie jest w stanie sobie z poradzić ze śmiercią małżonka:

2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję że zaświeci jeszcze słońce dla Pani jak i dla mnie. - napisała. 

Agnieszka odpowiedziała fance:

też mam taką nadzieję, dla nas obu.

Prezenterka TVN planuje niedługo uczcić pamięć męża i pojawić się na premierze jego filmu "Ukryta gra" na Festiwalu w Gdyni. 

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – mówi „Fleszowi” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Agnieszce życzymy wytrwałości i siły!

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wyznaniem fanki

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37