Agnieszka Woźniak - Starak
Newsy

Z kim Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień dobry TVN"? "Mówi się, że Aga z nim będzie w duecie"

Z kim Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień dobry TVN"? "Mówi się, że Aga z nim będzie w duecie"

Od kilku dni nie cichną plotki dotyczące rzekomego powrotu Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji TVN. Według nieoficjalnych informacji dziennikarka miałaby poprowadzić program "Dzień Dobry TVN". Jak dowiedział się portal plotek.pl, wiadomo już nawet kto miałby być drugim współprowadzącym śniadaniówkę. To bardzo dobry kolega gwiazdy! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!

Agnieszka Woźniak-Starak ocenia, czy związek Magdy i Oleha przetrwa!

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień dobry TVN" ze swoim dobrym kolegą? 

Agnieszka Woźniak-Starak dokładnie rok temu straciła ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Po śmierci partnera gwiazda zrezygnowała z pracy w telewizji. Rozstała się również z programem "Big Brother", gdzie była jego prowadzącą. Po kilku miesiącach przerwy w karierze, wróciła do pracy lecz nie do telewizji, a do radia. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że jest szansa, iż dziennikarka wróci do stacji TVN!

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Już wtedy pojawiały się plotki, że najprawdopodobniej gwiazda wróci do pracy w telewizji. Teraz z najnowszych nieoficjalnych doniesień wynika, że dziennikarka ma zostać prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Co więcej, ma w tej roli zastąpić samą... Kingę Rusin!

Piotr Kędzierski w "Dzień Dobry TVN"? Zabrał głos!

Jak wiadomo niedawno z "Dzień Dobry TVN" pożegnał się również Piotr Kraśko, który od kilku tygodni występuje w roli prezentera w "Faktach". Kto zatem miałby partnerować Agnieszce Woźniak-Starak w prowadzeniu śniadaniówki? Według informatora portalu plotek.pl, ma to być dobry kolega dziennikarki, Piotr Kędzierski! 

Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze była brana pod uwagę jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Decyzja należała jednak do niej i teraz ostatecznie Edwardowi Miszczakowi udało się ją przekonać. Mówi się, że Aga będzie w duecie z Piotrkiem Kędzierskim, z którym w ostatnich miesiącach pracowała w Newonce.radio - powiedział informator dla portalu plotek.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Kędzierski znają się od lat i na pewno świetnie sprawdziliby się w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jednak sam Piotr Kędzierski postanowił zabrać głos. W rozmowie z Pudelkiem powiedział:

To nieprawda. Nikt do mnie nie dzwonił w tej sprawie, nikt ze mną na ten temat nie rozmawiał. Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja.

Żałujecie, że to jednak nie Piotr Kędzierski poprowadzi "Dzień Dobry TVN" z Agnieszką Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak - Starak

Według nieoficjalnych informacji, Agnieszka Woźniak - Starak miałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN" razem z Piotrem Kędzierskim. 

Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Kędzierski
East News

Piotr Kędzierski jest dobrym kolegą dziennikarki, a w przeszłości prowadził razem z nią telewizyjny program, "Bitwa na głosy"! 

Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Kędzierski
East News

Zobacz także
Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w ultramodnych spodniach, które będą królowały tej jesieni! Tego fasonu nie może zabraknąć w Twojej szafie

Trendy lato 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w sneakersach Balenciaga Track za 3000 złotych

Trendy lato 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w sneakersach za 3000 złotych! To ulubione buty influencerów na całym świecie

 

Sylwia Bomba, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek
Newsy
Sylwia Bomba, Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek? Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca!
Sylwia Bomba, Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek? Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca!

Oto przed Wami pięć gorących nazwisk. Te panie to prawdziwe ikony stylu i doskonale wiedzą, co jest modne w tym i nadchodzącym sezonie. Tym razem w naszym plebiscycie znalazły się: Małgorzata Rozenek , Agnieszka Woźniak-Starak , Anna Lewandowska a także Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" i Sylwia Lipka . Zobaczcie ostatnie propozycje stylizacyjne od tych pięknych kobiet i zagłosujcie w plebiscycie. Kto tym razem powinien zostać ubraną gwiazdą  "Fleszstyle" miesiąca? Wszystko w Waszych rękach!  Zobacz także:   Buty Agnieszki Woźniak-Starak to must-have na lato i jesień 2020. Ich fanką jest też Kylie Jenner Wykorzystaj oferowany przez New Balnce kod rabatowy i spraw sobie buty, w których chodzą najlepiej ubrane gwiazdy.      

Kinga Rusin w seksownych kozakach na wiosnę w "Dzień Dobry TVN"!
Newsy
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" po 15 latach pracy! Oto kulisy jej rozstania z TVN
Dziennikarkę w telewizji śniadaniowej ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak!

W „ Dzień dobry TVN ” już od jakiegoś czasu powoli następują wielkie zmiany. Najpierw z programu odeszła Magda Mołek, a wraz z nią z telewizją śniadaniową pożegnał się Marcin Meller. Niedawno z programu odszedł Piotr Kraśko , a teraz okazuje się, że z „Dzień Dobry TVN” rozstaje się też Kinga Rusin. Dziennikarka w porannym programie pracowała od 15 lat! Wygląda na to, że przyszedł czas na zmiany! Dlaczego Kinga Rusin rozstaje się z „Dzień dobry TVN”? Według informacji podanych przez serwis plejada.pl Kinga Rusin niebawem sama ma poinformować o swoim odejściu z „Dzień dobry TVN”: Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama – czytamy na stronie serwisu. Okazuje się, że to dziennikarka sama zdecydowała o rezygnacji z prowadzenia porannego pasma w TVN i zamierza postawić na swój rozwój oraz firmy, którą prowadzi. A co miało skłonić Kingę Rusin do podjęcia  tej decyzji? Na decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować  - zdradził informator serwisu plejada.pl. Kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN"? Kingę Rusin ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak , o jej powrocie do stacji media rozpisywały się już od dawna, a niedawno pojawiły się zdjęcia paparazzi ze spotkania dziennikarki z Edwardem Miszczakiem , dyrektorem programowym TVN. Teraz informator serwisu plejada.pl zdradza,  że żona tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka zostanie najcenniejszą gwiazdą stacji: Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji  - dodaje informator plejada.pl Dziennikarka już od 2013 roku gościnnie pojawiała...

Agnieszka Woźniak - Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w TVN spekuluje się już od dłuższego czasu. Atmosferę podgrzały tylko zdjęcia ze wspólnego spotkania dziennikarki z dyrektorem programowym stacji, Edwardem Miszczakiem. Według najnowszych doniesień Agnieszka Woźniak-Starak miałaby dołączyć do grona gospodarzy "Dzień Dobry TVN" i tym samym zastąpić największą gwiazdę stacji, która od lat witała Polaków o poranku ze szklanego ekranu.   Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?! Spotkała się z Edwardem Miszczakiem, a w sieci umieściła TEN wpis Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Kogo miałaby zastąpić?  Właśnie mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia zawodowego, aby w spokoju przeżyć żałobę. Na początku roku powoli jednak wracała do swoich obowiązków zawodowych. Prowadzi własną audycję radiową, a niedługo prawdopodobnie ponownie zobaczymy ją na antenie TVN.  Jak informuje Plejada.pl, Agnieszka Woźniak-Starak ma dołączyć do ekipy "Dzień Dobry TVN". Prawdopodobnie ma zastąpić Kingę Rusin , która dobrowolnie miała zdecydować o zakończeniu swojej przygody w programie śniadaniowym, z którym jest związana od 2005 roku:  Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej.  Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama.  Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - cytujemy źródło portalu Plejada.pl. Kinga Rusin nie poinformowała jeszcze osobiście czy podjęła taką decyzję, chociaż już lipcu sugerowała, że przed nią nowe wyzwania, czym...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik