Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!

Agnieszka Woźniak - Starak

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w TVN spekuluje się już od dłuższego czasu. Atmosferę podgrzały tylko zdjęcia ze wspólnego spotkania dziennikarki z dyrektorem programowym stacji, Edwardem Miszczakiem. Według najnowszych doniesień Agnieszka Woźniak-Starak miałaby dołączyć do grona gospodarzy "Dzień Dobry TVN" i tym samym zastąpić największą gwiazdę stacji, która od lat witała Polaków o poranku ze szklanego ekranu.  

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?! Spotkała się z Edwardem Miszczakiem, a w sieci umieściła TEN wpis

Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Kogo miałaby zastąpić? 

Właśnie mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia zawodowego, aby w spokoju przeżyć żałobę. Na początku roku powoli jednak wracała do swoich obowiązków zawodowych. Prowadzi własną audycję radiową, a niedługo prawdopodobnie ponownie zobaczymy ją na antenie TVN. 

Jak informuje Plejada.pl, Agnieszka Woźniak-Starak ma dołączyć do ekipy "Dzień Dobry TVN". Prawdopodobnie ma zastąpić Kingę Rusin, która dobrowolnie miała zdecydować o zakończeniu swojej przygody w programie śniadaniowym, z którym jest związana od 2005 roku: 

Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - cytujemy źródło portalu Plejada.pl.

Kinga Rusin nie poinformowała jeszcze osobiście czy podjęła taką decyzję, chociaż już lipcu sugerowała, że przed nią nowe wyzwania, czym zaniepokoiła fanów, którzy wciąż chcieliby ją oglądać podczas "Dzień Dobry TVN". Wpis dziennikarki był związany z odejściem z programu śniadaniowego Piotra Kraśko, który aktualnie prowadzi główne wydanie "Faktów" oraz "Faktów po faktach". Czyżby Kinga Rusin już wtedy sugerowała, że w jej życiu zawodowym również czas na zmiany?

Z kolei Plejada.pl informuje, że Agnieszka Woźniak-Starak ma zastąpić Kingę Rusin już na przełomie sierpnia i września: 

Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazda stacji - pisze Plejada.pl.

Na razie nie są to jednak oficjalne informacje. Nie wiadomo również, kto zastąpi Piotra Kraśkę. Jak myślicie, czy Agnieszka Woźniak-Starak dołączy do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN"? Warto przypomnieć, że w przeszłości prowadziła juz programy śniadaniowe takie jak "Pytanie na śniadanie" czy "Kawa czy herbata". 

Zobacz także: Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Kto teraz najbardziej wspiera Agnieszkę?

Agnieszka Woźniak-Starak będzie prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? 

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w TVN? Spotkała się z Edwardem Miszczakiem

Według medialnych doniesień miałaby zastąpić Kingę Rusin, która dobrowolnie miałaby zrezygnować z dalszej pracy w "Dzień Dobry TVN" i postanowiła skupić się na rozwijaniu swojej własnej działalności biznesowej oraz społecznej. Niedawno TVN poinformował, że Piotr Kraśko przechodzi z "Dzień Dobry TVN" do "Faktów" oraz "Faktów po faktach". Nie wiadomo również, kto go zastąpi. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15