Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Kto teraz najbardziej wspiera Agnieszkę?

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Dokładnie rok temu jej życie wywróciło się do góry nogami. W nocy z 17 na 18 sierpnia w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno Agnieszka Woźniak-Starak (42) straciła męża Piotra. Po tej tragedii dziennikarka zrezygnowała z pracy w telewizji TVN i zniknęła nie tylko z mediów, ale też z show-biznesu. Choć wszystko wskazuje na to, że po wielu miesiącach żałoby powoli odzyskuje równowagę, pod koniec wakacji czeka ją jeszcze wiele trudnych chwil: pierwsza rocznica śmierci męża i czwarta rocznica ich ślubu. Kot będzie wspierał Agnieszkę w tym smutnym czasie?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Nieoczekiwane zmiany

Piotra Woźniaka-Staraka pochowano 30 sierpnia na terenie rodzinnej posiadłości – i w jego ukochanym miejscu – w Fuledzie na Mazurach. Dzień wcześniej w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w jego intencji. Pogrzeb producenta filmowego był kameralny – żegnali go jedynie najbliższa rodzina, przyjaciele i współpracownicy, którzy w dość osobliwy sposób złożyli Piotrowi hołd. Kondukt żałobny szedł za trumną… boso. Buty ustawiono w stronę jeziora i prywatnej przystani, nieopodal której zginął 39-letni Woźniak-Starak. Po tragedii Agnieszka wycofała się z życia publicznego. Nie czuła się samotna.

„Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama”, napisała na Instagramie kilka tygodni po śmierci męża.

Najpierw zaszyła się w domu, w którym do dziś mieszka z siedmioma ukochanymi psami. Zimą wyjeżdżała w Tatry. Wędrówki po górach i jazda na nartach z przyjaciółkami pozwalały jej choć na trochę zapomnieć. Zaangażowała się również w promocję filmu „Ukryta gra”, wyprodukowanego przez Watchout Studio, które należało do jej zmarłego męża. W rozmowie z „Dzień dobry TVN” przyznała, że musiała szukać pomysłów, które pomogłyby jej odwrócić uwagę od tragedii i odbudować codzienność. I dodała, że choć tęskni za telewizją, nie wyobraża już sobie powrotu do show-biznesu.

„Wydarzyło się coś takiego, co stawia wyraźną kreskę, i ja też bym chciała bardzo dużo rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś nowy początek”, wyznała Agnieszka.

I nie rzucała słów na wiatr. Pół roku temu przyjęła propozycję od Newonce Radio, gdzie w audycji „Life Balance” razem z gośćmi szuka recepty na odzyskanie równowagi wewnętrznej. Ostatnio znów coraz chętniej wraca na Mazury. Jest częstym gościem w Gałkowie, w stadninie należącej do Karoliny Ferenstein-Kraśko, w której uczy się jeździć konno. Jak udało nam się dowiedzieć, niedawno dziennikarka rozpoczęła długie wakacje. A wcześniej, razem z rodziną Staraków, wzięła udział w ważnej uroczystości.

Agnieszka Woźniak - Starak

Siła wsparcia

10 lipca Piotr Woźniak-Starak obchodziłby 40. urodziny. Blisko tego dnia przeniesiono jego grób z Fuledy na warszawskie Powązki. Ponowny pogrzeb odbył się w tajemnicy przed mediami. Rodzina zamiast tradycyjnego pomnika wybrała płytę nagrobną w kształcie głazu. Codziennie stoją w tym miejscu zapalone znicze. W dniu rocznicy śmierci na pewno będzie ich bardzo dużo…

„Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku”, powiedziała kiedyś Woźniak-Starak.

Ale druga połowa sierpnia będzie dla niej trudnym czasem także z innego powodu. Na koniec miesiąca przypada czwarta rocznica jej ślubu z Piotrem. Jak dziennikarka zamierza ją spędzić? Dokładnie tak, jak zawsze świętowali ją z mężem – w podróży. Podobno oprócz wyjazdu na ukochane Mazury Agnieszka planuje wizytę u szwagierki, z którą od lat świetnie się rozumie i przyjaźni. O spokój, ważny dla niej zwłaszcza w tych dniach, nie musi się martwić, bo Julia Starak na co dzień mieszka w Szwajcarii.

Piotr Woźniak-Staraki Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Zobacz także
Piotr Woźniak-Starak

Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"

Piotr Woźniak-Starak

Nowe informacje w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego sąd do tej pory nie wydał wyroku? 

 

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Sopot dzień przed rocznicą śmierci męża
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi festiwal w Sopocie na dzień przed rocznicą śmierci męża, Piotra
Festiwal w Sopocie jest dla Agnieszki Woźniak-Starak wyjątkowo szczególnym czasem, o czym napisała na Instagramie. Dwa lata temu podczas pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, w towarzystwie Gabi Drzewieckiej i Marcina Prokopa, poprowadzi pierwszy dzień tegorocznego Sopot TOP of the TOP Festival 2021 w TVN. Ten czas i to miejsce są dla Agnieszki wyjątkowo szczególne, bowiem na jutro przypada druga rocznica śmierci jej męża, Piotra Woźniaka- Staraka, który zginął w dramatycznym wypadku na jeziorze Kisajno.  Zobacz także:  Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Dwa lata temu, dokładnie 14 sierpnia 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak również prowadziła sopocki festiwal w TVN. W pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak-Starak. Byli uśmiechnięci, szczęśliwi, za kilka dni mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Nikt nie spodziewał się, do jak wielkiej tragedii dojdzie cztery dni później, 18 sierpnia. Producent filmowy zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach po tym, jak wypadł z motorówki. Na festiwalu w Sopocie powstało więc jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Agnieszki i Piotra.   Kilka miesięcy po śmierci męża prezenterka zamieściła w sieci poruszający wpis: 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku - napisała na Instagramie w październiku 2019 roku. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do...

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy
Wiemy, jak Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża! To będzie piękny gest...
Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na festiwalu w Gdyni

To będzie wyjątkowy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Po raz pierwszy od pogrzebu męża Piotra Woźniaka-Staraka  pojawi się na nim Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka podczas premiery jego najnowszego filmu „Ukryta Gra” uczci pamięć męża. Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – mówi „Fleszowi” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do show-biznesu? Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który utonął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia, Agnieszka zdecydowała się zniknąć z show-biznesu. Nie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zrezygnowała też z prowadzenia kolejnej edycji "Big Brothera". W piątek 13 września po raz pierwszy zdecydowała się na wpis na swoim instagramowym profilu, w którym podziękowała za otrzymane wsparcie, a także zwróciła się do Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej show TVN7. Pamiętaj, to jest teraz twój program - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. Czy gwiazda zdecyduje się wygłosić przemowę podczas premiery „Ukrytej prawdy”? To będzie dla niej naprawdę bardzo trudny moment... Więcej przeczytacie w nowym „Fleszu” Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża  

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Wiemy, co będzie robić
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Wiemy, co będzie robić

Potwierdziły się nasze informacje. Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła właśnie, że wraca do pracy. Popularna dziennikarka, która straciła w ubiegłym roku w koszmarnym wypadku motorówki ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, napisała o swoich planach na Instagramie. Co zamierza Agnieszka?  Agnieszka Woźniak-Starak przed sierpniowym wypadkiem męża na jeziorze Kisajno prowadziła w stacji TVN program „Ameryka Express” (w którym  zastąpiła ją Daria Ładocha ), była też gospodynią „Big Brothera” w TVN7. Ale po śmierci Piotra raczej rzadko pojawiała się publicznie. Teraz się to zmieni. Pora wracać... - napisała na Instagramie. Zobacz także:  Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy Agnieszka pod postem na Instagramie oznaczyła swoje nowe miejsce pracy i umieściła hasztagi informujące, że zaczyna już w marcu i sugerujące, że nowe zajęcie jest dla niej łapaniem życiowej równowagi po tragedii. @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lut 22, 2020 o 9:24 PST Jak pisał niedawno magazyn „Party”, Agnieszka Woźniak-Starak dostała propozycję występów w Newonce Radio od swojego przyjaciela  Piotra Kędzierskiego .  Według informacji gazety, dziennikarka od marca ma rozmawiać na antenie z kobietami lub zająć się tematem ekologii, który od lat...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner