Agnieszka Woźniak-Starak komentuje wywiad z Bożeną Dykiel w "Dzień Dobry TVN"
East News/Paweł Wodzyński/WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje wywiad z Bożeną Dykiel w "Dzień Dobry TVN"! 

Nie milkną echa rozmowy Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi z Bożeną Dykiel, która gościła w miniony weekend w "Dzień Dobry TVN". Teraz do sprawy postanowiła odnieść się sama prowadząca.

W minioną sobotę doszło do niecodziennej sytuacji w "Dzień Dobry TVN". Kontrowersyjne wypowiedzi Bożeny Dykiel, która tego dnia gościła w studiu śniadaniówki i rozmawiała z Agnieszką Woźniak-Starak oraz Ewą Drzyzgą, odbiły się szerokim echem w sieci. Rozmowa ze znaną aktorką miała dotyczyć depresji i kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję", jednak niespodziewanie gwiazda zaczęła poruszać temat pandemii mówiąc o "spisku najbogatszych osób na świecie przeciwko ludzkości". Nie zabrakło również kontrowersyjnych wypowiedzi na temat samej depresji, a także reklamy "poprawiających samopoczucie okularów".

To właśnie Agnieszka Woźniak-Starak mistrzowsko wybrnęła z sytuacji i przerwała kontrowersyjne wypowiedzi Bożeny Dykiel. Teraz prowadząca "Dzień Dobry TVN" postanowiła odnieść się do całej głośnej sytuacji 

Zobacz także: Paulina Młynarska miażdży Bożenę Dykiel za wywiad w "Dzień Dobry TVN"! Fundacja odcina się od słów aktorki

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Kontrowersyjne wypowiedzi Bożeny Dykiel w "Dzień Dobry TVN"

Bożena Dykiel została zaproszona do "Dzień Dobry TVN" z powodu swojego udziału w kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję". I właśnie już same wypowiedzi aktorki na temat tej choroby, były dość kontrowersyjne.

- Wojtek Młynarski też chorował na depresję. To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Więc trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor - powiedziała Bożena Dykiel.

Bożena Dykiel o pandemii i depresji
East News

W dalszej części rozmowy nie było lepiej. Aktorka nagle poruszyła temat pandemii, lockdownu i obowiązujących obostrzeń. Gwiazda "Na wspólnej" stwierdziła, że bogacze zawiązali spisek, żeby uderzać w zwykłych ludzi. Bożena Dykiel podważyła również wiarygodność statystyk covidowych. To jednak nie był koniec, bo następnie na antenie aktorka zaczęła reklamować "cudowne okulary", które pozwalają się jej uspokoić. 

- Moje drogie, bardzo mi pomaga coś takiego. To są okulary, gdzie naciska się tutaj taki mały guziczek. Pojawia się zielone światełko, a potem się naciska mocniej i pojawia się czerwone światełko z różną częstotliwością... - powiedziała Bożena Dykiel i zaprezentowała gadżet.

To właśnie wtedy Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła przerwać rozmowę mówiąc

- Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach.

Bożena Dykiel o pandemii i depresji w Dzień Dobry TVN
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Ilona Łepkowska nie zostawia suchej nitki na Bożenie Dykiel za wywiad w "Dzień Dobry TVN"! 

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do rozmowy z Bożeną Dykiel w "Dzień Dobry TVN"

W sieci i w mediach do dziś trwa prawdziwa burza na ten temat. Po kilku dniach do sprawy postanowiła odnieść się również sama prowadząca sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych post, w którym podkreśliła, że choć rozmowa z Bożeną Dykiel była zaskakująca, to jednak przyczyniła się do jakże potrzebnej dyskusji na temat depresji. 

- Wiecie co? Wszystko dzieje się po coś. Czasem z najtrudniejszych sytuacji rodzi się coś dobrego. Śledzę to, co dzieje się w mediach po naszej głośnej, sobotniej rozmowie z Panią Bożeną Dykiel. Tak, to było duże zaskoczenie, ale bardzo się cieszę, że nasz program rozpoczął tak szeroką, merytoryczną i potrzebną dyskusję na temat depresji. Myślę, że nauczymy się z niej o wiele więcej niż z kolejnej kampanii społecznej, która zapewne przeszłaby bez echa. Tyle 🙌🏼 - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

A Wy, co myślicie o całej sprawie? 

Paulina Młynarska ostro komentuje wypowiedź Bożeny Dykiel
VIPHOTO/EAST NEWS/ Bartosz Krupa/East News
Newsy
Paulina Młynarska miażdży Bożenę Dykiel za wywiad w "Dzień Dobry TVN"! Fundacja odcina się od słów aktorki
Dziennikarka zareagowała na zaskakującą wypowiedź Bożeny Dykiel w programie "Dzień Dobry TVN". Słowa aktorki skomentowali również przedstawiciele fundacji, której gwiazda "Na Wspólnej" jest ambasadorką!

Nie milkną echa wizyty Bożeny Dykiel w "Dzień Dobry TVN". Aktorka pojawiła się w programie żeby poruszyć temat depresji i zwrócić uwagę na kampanię "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję". W pewnym momencie ambasadorka kampanii zaskoczyła swoim wyznaniem o pandemii i zaczęła reklamować specjalne okulary... Teraz słowa Bożeny Dykiel, która wspominała w programie zmarłego Wojciecha Młynarskiego skomentowała Paulina Młynarska! Do słów aktorki, która mówiła o depresji stanowczo odnieśli się również organizatorzy kampanii "Twarz depresji. Nie oceniam. Akceptuję"! Bożena Dykiel w "Dzień Dobry TVN" o depresji i pandemii Bożena Dykiel, która jest twarzą kampanii "Twarz depresji. Nie oceniam. Akceptuję", została zaproszona do sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN", żeby publicznie poruszyć temat depresji. Przed kamerami aktorka wyznała, że m.in. Wojciech Młynarski zmagał się właśnie z depresją. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wymieniała przy okazji, co jej zdaniem, przyczynia się do depresji.  Wojtek Młynarski też chorował na depresję. To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor- mówiła Bożena Dykiel.  Na słowa Bożeny Dykiel zareagowała córka Wojciecha Młynarskiego! Zobacz także:   "Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak przerywa rozmowę z Bożeną Dykiel! Fani w szoku: "Porażka" Paulina Młynarska ostro odpowiada Bożenie Dykiel!  Paulina Młynarska podsumowała...

Afera z Bożeną Dykiel i Agnieszką Woźniak-Starak
WOJCIECH STROZYK/REPORTER + TRICOLORS/East News
Newsy
"Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak przerywa rozmowę z Bożeną Dykiel! Fani w szoku: "Porażka"
Bożena Dykiel w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o depresji, ale nagle zmieniła temat i zaczęła mówić o pandemii i spisku! Reklamowała również okulary! Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga musiały zareagować!

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotnim odcinku "Dzień Dobry TVN", kiedy na kanapie pojawiła się Bożena Dykiel. Temat miał dotyczyć depresji i kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję", której aktorka jest ambasadorką. W trakcie rozmowa zeszła na zupełnie inny wątek, a Dykiel zaczęła mówić o spisku najbogatszych osób na świecie przeciwko ludzkości... Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga postanowiły interweniować.  Bożena Dykiel w "Dzień Dobry TVN" o depresji i... spiskach!  Bożena Dykiel jest jedną z wielu gwiazd, które otwarcie mówią o swojej walce z depresją. Stąd też jej zaangażowanie w społeczną akcję, o której miała opowiedzieć w "Dzień Dobry TVN". Aktorka znana m.in. z "Na wspólnej" mówiła: Pomyślałam sobie, że depresja jest cichym zabójcą. Pojawia się nie wiadomo skąd i jak, a ludzie cierpią na nią w samotności. Super, jeśli mają kogoś, kto może o nich zadbać, ale często są to osoby, które nie mają z kim się pokłócić, wypić kielicha, czy usiąść do niedzielnego obiadu - twierdziła Dykiel. Zobacz także:  Te gwiazdy opowiedziały wprost o depresji  Nagle jednak aktorka podjęła inny temat - obowiązujących obostrzeń, pandemii i lockdownu. Dykiel uważa, że bogacze zawiązali spisek, żeby uderzać w zwykłych ludzi. Gwiazda podważyła również wiarygodność statystyk covidowych: Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać. [...] Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej...

Ilona Łepkowska krytykuje Bożenę Dykiel
TRICOLORS/East News
Newsy
Ilona Łepkowska nie zostawia suchej nitki na Bożenie Dykiel za wywiad w "Dzień Dobry TVN"! 
"Był to stek bzdur"- tak Ilona Łepkowska podsumowała kontrowersyjny występ Bożeny Dykiel w "Dzień Dobry TVN"

Nie milkną echa głośnego wywiadu z Bożeną Dykiel w "Dzień Dobry TVN". Aktorka opowiadała m.in. o depresji, z którą również się zmaga, ale w pewnym momencie temat zszedł na pandemię oraz reklamę specjalnych okularów. W sieci rozpętała się burza, aktorkę skrytykowała m.in. Paulina Młynarska, a teraz głos w sprawie zabrała Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka telewizyjna!  Zobacz także:  Paulina Młynarska miażdży Bożenę Dykiel za wywiad w "Dzień Dobry TVN"! Fundacja odcina się od słów aktorki Bożena Dykiel w "Dzień Dobry" o spisku bogaczy i statystykach covidowych Już dawno żaden wywiad nie wywołał tak wielu emocji jak rozmowa z Bożeną Dykiel w "Dzień Dobry TVN". Aktorka została twarzą kampanii "Twarz depresji. Nie oceniam. Akceptuję", a więc opowiadała o swoich doświadczeniach z tą poważną chorobą. W dalszej części rozmowy Dykiel podjęła jednak temat pandemii, którą uważa za spisek: Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, i nie pozwala się spotykać. Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem - mówiła stanowczo. W pewnym momencie gwiazda zaczęła reklamować również... okulary, które poprawiają jej nastrój. Wówczas Agnieszka Woźniak-Starak przerwała rozmowę z aktorką , a w sieci rozpętała się niemała afera! Ilona Łepkowska ostro krytykuje Bożenę Dykiel Głos w sprawie zabrała również uznana scenarzystka ("M jak miłość", "Kogel Mogel", "Och Karol", "Barwy Szczęścia"),...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner