Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą "Dzień Dobry TVN"
East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą "Dzień Dobry TVN"
East News

To już oficjalne! W ostatnim wydaniu programu "Dzień Dobry Wakacje" Edward Miszczak przedstawił nową parę prowadzących. Już 31 sierpnia rusza regularne i codzienne wydanie "Dzień Dobry TVN" a na kanapach zasiądą... Agnieszka Woźniak Starak i Ewa Drzyzga

Zobacz także: Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączają do "Dzień Dobry TVN" 

W ostatnim czasie "Dzień Dobry TVN" czekały spore zmiany. Z programem pożegnali się Piotr Kraśko, który przeszedł do "Faktów" oraz "Faktów po Faktach" oraz swoją 15-letnią przygodę z programem zakończyła Kinga Rusin. W mediach mocno spekulowało się na temat tego, kto miałby zastąpić ten duet. Po prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020 spekulowano, że mogą to być Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, którzy poprowadzili wydarzenie. Domysły podsyciła wypowiedź samego Edwarda Miszczaka, który powiedział wówczas: 

Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN - mówił

Teraz już wszystko jasne! Podczas dzisiejszego wydania "Dzień Dobry Wakacje" przedstawiono nowych gospodarzy. Będą nimi: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga! 

Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy. I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość. Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko sezon lub dwa, dlatego namawiam was do zgodnej współpracy - powiedział Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą po raz pierwszy wydanie "Dzień Dobry TVN" już 14 września. 

Jak ja usłyszałam ten pomysł, to pomyślałam, że szanuję to. Ewa jest legendą tej stacji i świetną dziennikarką - powiedziała na antenie Agnieszka Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga również jest podekscytowana współpracą z Agnieszką: 

To, co nas łączy, to ciekawość drugiego człowieka, a co nas dzieli - to się okaże 

Tym samym już od jutra w programie "Dzień dobry TVN" będą nas witać: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz nowa para prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Zobacz także: Klaudia El Dursi trafi z "Hotelu Paradise" do "Dzień dobry TVN"? Zaskakujący komentarz gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączają do "Dzień Dobry TVN". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zastąpią Piotra Kraśko i Kingę Rusin. Cieszycie się z tego wyboru? 

Agnieszka Woźniak - Starak
EOS

Ewa Drzyzga została prowadzącą "Dzień Dobry TVN"
East News

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00