Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Klaudia El Dursi
EOS
Newsy

Klaudia El Dursi trafi z "Hotelu Paradise" do "Dzień dobry TVN"? Zaskakujący komentarz gwiazdy

Klaudia El Dursi trafi z "Hotelu Paradise" do "Dzień dobry TVN"? Zaskakujący komentarz gwiazdy

Klaudia El Dursi dołączy do ekipy "Dzień Dobry TVN"?! Nie jest tajemnicą, że po odejściu Kingi Rusin i Piotra Kraśko, TVN wciąż szuka nowych gospodarzy do programu śniadaniowego. Trwają spekulacje, jednak ciągle nie ma oficjalnych informacji kogo od września zobaczymy na najpopularniejszych w Polsce kanapach.

Klaudia El Dursi na początku tego roku zadebiutowała jako prowadząca "Hotelu Paradise", czyżby nadszedł czas na kolejny krok? 

Zobacz także: Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"

Klaudia El Dursi o kontrowersyjnym filmie Dody "Dziewczyny z Dubaju". Broni Natalii Siwiec?

Klaudia El Dursi poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Ekipę "Dzień Dobry TVN" w najbliższym czasie czekają spore zmiany. Fani zastanawiają się jaka para zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśko, którzy zakończyli właśnie swoją przygodę z programem śniadaniowym. Pojawiają się informacje, że do grona prowadzących ma dołączyć Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak po konferencji jesiennej ramówki TVN, którą poprowadzili Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fani programu zaczęli podejrzewać, że to właśnie ich zobaczą na kanapach "Dzień Dobry TVN", a to wszystko po słowach Edwarda Miszczaka: 

Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN - przyznał dyrektor programowy TVN

Jednak chętnych na to stanowisko jest zdecydowanie więcej. Małgorzata Rozenek przyznała, że chętnie widziałaby się w roli prowadzącej z Radosławem Majdanem u boku. Jak się okazuje również Klaudia El Dursi nie wyklucza, że podjęłaby się nowego wyzwania, jako gospodyni programu śniadaniowego, gdyby dostała propozycję:

Gdyby pan Edward zadzwonił... Panu Edwardowi się nie odmawia - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem

Jednak podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że to ciężka i wymagająca praca, która wymaga doświadczenia. Klaudia El Dursi na razie spełnia się jako prowadząca "Hotelu Paradise", co również było dla niej dużym wyzwaniem. Widzowie formatu ją pokochali w tej roli! Myślicie, że sprawdziłaby się również w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączą do "Dzień dobry TVN"?! Komentarz gwiazdy zaskakuje

Klaudia El Dursi przyznała, że gdyby dostała propozycję poprowadzenia "Dzień Dobry TVN", zdecydowałaby się spróbować. 

Klaudia El Dursi w białym szlafroku

Klaudia El Dursi zdobyła popularność w "Top Model". Wiosną 2020 zadebiutowała jako prowadząca reality show "Hotel Paradise", który okazał się hitem. Czy to czas na kolejny krok w telewizji? Myślicie, że sprawdziłaby się jako gospodyni "Dzień Dobry TVN"?

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" 
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" 

To już oficjalne! W ostatnim wydaniu programu "Dzień Dobry Wakacje" Edward Miszczak przedstawił nową parę prowadzących. Już 31 sierpnia rusza regularne i codzienne wydanie "Dzień Dobry TVN" a na kanapach zasiądą... Agnieszka Woźniak Starak i Ewa Drzyzga !  Zobacz także:  Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączają do "Dzień Dobry TVN"  W ostatnim czasie "Dzień Dobry TVN" czekały spore zmiany. Z programem pożegnali się Piotr Kraśko, który przeszedł do "Faktów" oraz "Faktów po Faktach" oraz swoją 15-letnią przygodę z programem zakończyła Kinga Rusin. W mediach mocno spekulowało się na temat tego, kto miałby zastąpić ten duet. Po prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020 spekulowano, że mogą to być Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, którzy poprowadzili wydarzenie. Domysły podsyciła wypowiedź samego Edwarda Miszczaka, który powiedział wówczas:  Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN - mówił Teraz już wszystko jasne! Podczas dzisiejszego wydania "Dzień Dobry Wakacje" przedstawiono nowych gospodarzy. Będą nimi: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga!  Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy. I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość. Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko...

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN
Newsy
Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"
Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"

Edward Miszczak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN odniósł się do odejścia Kingi Rusin i Piotra Kraśki z "Dzień Dobry TVN"! Czy dyrektor programowy stacji zdradził nazwiska nowych prowadzących śniadaniowego show? Kto zastąpi uwielbiany przez widzów duet? Sprawdźcie, co zdradził Edward Miszczak! Edward Miszczak o nowych prowadzących "DDTVN" Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że Piotr Kraśko żegna się z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zrezygnował z prowadzenia śniadaniowego show po tym, jak zastąpił Justynę Pochankę w "Faktach" oraz w "Faktach po Faktach". W mediach szybko pojawiły się plotki, że z "DDTVN" zniknie również Kinga Rusin. Gwiazda przez jakiś czas nie komentowała plotek na swój temat, ale kilka dni temu potwierdziła, że nie zobaczymy jej w nowy sezonie programu. (...) Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?- Kinga Rusin napisała w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.  Widzowie "Dzień Dobry TVN" z pewnością zastanawiają się, kto mógłby zastąpić Kingę Rusin i Piotra Kraśkę. Czy nowi prowadzący zostali już wybrani?  Dziś, w środę 26 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN podczas której Edward Miszczak zabrał głos w tej sprawie. Niestety, okazuje się, że wciąz nie wiadomo, kto poprowadzi "DDTVN"! Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN- przyznał dyrektor programowy TVN.  Co ciekawe, w pewnym momencie...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączą do "Dzień dobry TVN"?! Komentarz gwiazdy zaskakuje 
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączą do "Dzień dobry TVN"?! Komentarz gwiazdy zaskakuje 

Ekipę "Dzień Dobry TVN" czekają spore zmiany. W ostatnim czasie swoją przygodę w programie śniadaniowym zakończył Piotr Kraśko oraz Kinga Rusin. Jeszcze nie wiadomo oficjalnie, kto ich zastąpi. Internauci chcieliby w roli gospodyni zobaczyć... Małgorzatę Rozenek ! Gwiazda TVN odpowiedziała na komentarz fanki i... wcale nie zaprzeczyła! Czy jest możliwość, że to właśnie ona dołączy do grona prowadzących " Dzień Dobry TVN "? Zobacz także:  Trendy 2020: Małgorzata Rozenek na planie "Top Model" w butach za 4000 zł. Internauci nie mogą na nie patrzeć Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączą do "Dzień dobry TVN"? Małgorzata Rozenek wyraziła swoją chęć do dołączenia do ekipy "Dzień Dobry TVN". Co więcej widziałaby się na programowych kanapach wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Pomysł, o dołączeniu gwiazdy TVN do obsady popularnej śniadaniówki porzuciła jedna z fanek na Instagramie:  Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca DD TVN :) Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek nie miałaby nic przeciwko takiej propozycji. Najchętniej zasiadłaby na kanapach w duecie z mężem:  Też tak myślę😊 Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących 😉 - odpowiedziała. Co byście powiedzieli na taki duet prowadzących?  To z pewnością byłoby zaskoczenie dla widzów i dość spore wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Tymczasem spekuluje się, że do grona prowadzących miałaby dołączyć Agnieszka Woźniak-Starak, jednak to nie są jeszcze potwierdzone informacje. Na wiadomości o nowych prowadzących, którzy dołączą do ekipy, musimy jeszcze poczekać.  Zobacz także:  Luksusowe życie Henia Majdana. Cztery wózki, pokój jak z bajki, niania i pierwsze wakacje na koncie. Ma dopiero 2 miesiące!...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner