Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Sixth Collection

Trendy wiosna 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w butach, które optycznie wyszczuplają i są ultrawygodne!

Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Sixth Collection

Agnieszka Woźniak-Starak wraca w wielkim stylu! Gwiazda, którą znamy m.in. z prowadzenia show "Ameryka Express" w TVN, zawsze kochała modę i z tej miłości nadal nie rezygnuje. Agnieszka pojawiła się w piątek w totalnie nowej stylizacji, która skradła nasze serca. Gwiazda postawiła na męską zamszową kurtkę od Sixth Colection (7125 zł), do której dobrała klasyczne czarne rurki oraz jej ulubione czarne kowbojki na kilkucentymetrowym obcasie. Całość została uzupełniona plecakiem Falabella od Stelli McCartney (niecałe 3 tysiące złotych).

Zobacz także: Trendy wiosna 2020: 5 najmodniejszych modeli torebek. Pospiesz się, a kupisz je jeszcze na wyprzedaży!

Klasyczny look Agnieszki Woźniak-Starak z męską bluzą w roli głównej to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Łączenie oversize'owej góry i dopasowanego dołu zawsze wygląda obłędnie, ponieważ zachowuje proporcje sylwetki i podkreśla nogi. A w przypadku Agnieszki zdecydowanie jest co podkreślać. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Już nie rurki i nie mom jeans! Teraz nosimy slouchy! Co to za fason?

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na założenie męskiej bluzy od Sixth Collection. Wygląda niezwykle oryginalnie, jest też niezwykle... droga. Może być wasza za 7125 złotych!

Agnieszka Woźniak-Starak w bluzie Sixth Collection

Agnieszka do całości dopasowała czarny plecak od Stelli McCartney. To wydatek prawie 3 tysięcy złotych. Na stronie Vitkac znaleźliśmy niemal identyczny.

Agnieszka Woźniak-Starak z plecakiem Falabella od Stelli McCartney

Całość stylizacji została uzupełniona ulubionymi czarnymi kowbojkami Agnieszki. Gwiazdy je po prostu kochają! Dlaczego? Po pierwsze, ze względu na to że pasują totalnie do wszystkiego. Po drugie, kiedy połączymy je z ciemnymi jeansami, optycznie nas wyszczuplają i sprawiają, że nasze nogi wyglądają jakby były o kilka centymetrów dłuższe. Spójrzcie na Agnieszkę - ten trik działa!

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych kowbojkach

 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40