Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
1/7
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk leci na wakacje! Paparazzi przyłapali aktorkę na lotnisku w Warszawie. Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda zamierza spędzić urlop w Nowym Jorku. Mamy wrażenie, że po trudach programu "Azja Express", aktorka zdecydowała się na wakacje w wydaniu luksusowym. ;) Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk: "Poznałam ciemną stronę Marysi w Azja Express!" Po programie nadal przyjaźni się z Konarowską?

 

Agnieszka Włodarczyk na lotnisku wyglądała na bardzo zrelaksowaną. Miała na sobie swobodny, codzienny strój. Na czas podróży postawiła na wygodne, szare dresy, czarną bluzkę, sportowe buty oraz płaszcz. Mimo casualowej stylizacji, gwiazda wyglądała świetnie! A wakacje w NY z pewnością będą udane! Zobaczcie fotogalerię!

 

Polecamy: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą

2/7
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zasłużyła na cudowne wakacje. W programie "Azja Express" dawała z siebie wszystko. Teraz przyszła pora na wymarzony wypoczynek.

3/7
Agnieszka Włodarczyk

Kierunek Nowy Jork! Jesteśmy przekonani, że Agnieszka będzie zachwycona energią ogromnej metropolii. To będzie miła odmiana po azjatyckich wioskach. ;)

4/7
Agnieszka Włodarczyk
5/7
Agnieszka Włodarczyk
6/7
Agnieszka Włodarczyk
7/7
Agnieszka Włodarczyk
Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk