Agnieszka Włodarczyk lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już od jakiegoś czas szykuje się do narodzin dziecka - powoli kompletuje wyprawkę, szykuje pokój, a teraz zdecydowała się na kupno wózka. A właściwie dwóch, bo jak napisała na Instagramie gwiazda, miała ogromną frajdę z wyboru pojazdu dla maleństwa!

Reklama

Nowoczesne wózki chętnie wybierane przez gwiazdy kupisz w tym popularnym sklepie. Zgarnij kody rabatowe Smyk i zapłać za nie dużo mniej.

Jaki wózek dla dziecka wybrała Agnieszka Włodarczyk?

40-letnia Agnieszka Włodarczyk o swojej ciąży poinformowała fanów pod koniec stycznia. Od tego czasu regularnie wrzuca do sieci zdjęcia coraz większego brzuszka oraz relacjonuje, jak przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu - mamy. Szczęśliwym tatą zostanie partner aktorki, sportowiec Robert Karaś, mistrza świata w triathlonie.

Jakiś czas temu podczas urządzania pokoju dla dziecka Agnieszka przez przypadek wyjawiła płeć - najprawdopodobniej będzie to chłopiec:

Jest też kolor niebieski. O! Chyba coś zdradziłam - powiedziała gwiazda.

Jakie więc wózki wybrała dla synka? Agnieszka odwiedziła jeden z popularnych sklepów z wózkami, zdecydowana na czarny model. Ostatecznie jednak wybrała aż dwa i na pewno nie czarne. Przy okazji zaznaczyła, że nie planuje już drugiego dziecka:

Zobacz także

Dziękuję za dzisiejsze doradztwo w sprawie koloru wózka???? Miał być czarny, a stanęło na beżowym i jeszcze innym???? Tak, bierzemy dwa???? Cieszyłam się jak dzieciak w tym sklepie! Wiem, że raczej tylko raz w życiu dokonuję takiego wyboru, więc to był dla mnie ważny moment - pisze Agnieszka.

Ceny modeli wybranych przez Agnieszkę zaczynają się od 3 tysięcy złotych za podstawową wersję do ponad 4,5 tysięcy ze model z dodatkami. Drogo?

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk chwali się wyprawką dla dziecka. Te śpioszki za 8 zł są przeurocze!

Podobają Wam się wózki wybrane przez Agnieszkę?

Reklama

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już wkrótce zostaną rodzicami!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama