Agnieszka Wielgosz w niebieskiej sukience

Gwiazda "Pierwszej miłości" na okładce Playboya! Która? Jej zdjęcie pobudza wyobraźnię...

Agnieszka Wielgosz w niebieskiej sukience

Agnieszka Wielgosz pokazała zgrabne ciało na okładce "Playboya"! W kwietniowym numerze ukaże się gorąca sesja aktorki znanej z serialu "Pierwsza miłość". Nie jest to debiut Agnieszki Wielgosz jeśli chodzi o rozbierane sesje. Kilka lat temu gwiazda odsłoniła piersi na festiwalu „Era Schaeffera”. Musimy przyznać, że aktorka jest bardzo seksowna.

Agnieszka Wielgosz na okładce "Playboya"!

To bardzo dobry czas dla Agnieszki Wielgosz. Aktorka coraz częściej pojawia się na salonach, a jej postać z "Pierwszej miłości" budzi wiele emocji u widzów. Widać, że otrząsnęła się po wydarzeniach sprzed kilku miesięcy, gdy złożyła pozew o rozwód. 

Teraz jej kariera nabiera tempa. Kolejny efekt to okładka w prestiżowym magazynie dla panów - "Playboy". Wielgosz jest całkiem naga, a jedyne co ma na sobie, to seksowne, wiązane czarne szpilki. To zdjęcie z pewnością pobudza wyobraźnię...  A aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą i korzysta z życia.

 

Zobacz: Agnieszka Wielgosz po raz pierwszy o rozwodzie: Nie stoi za tym romans!

 

Agnieszka Wielgosz na okładce "Playboya"

Agnieszka Wielgosz w rudych włosach

 

Agnieszka Wielgosz znana jest widzom z "Pierwszej miłości"

Agnieszka Wielgosz na koncercie Anety Figiel

Aneta Zając na okładce Playboya

Aneta Zając na okładce Playboya
Facebook

Więcej na temat Playboy Pierwsza Miłość
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32