Agnieszka Szulim
ons
Newsy

Szulim: Bałam się wyjść z domu, bo pracuję w TVN

Dziennikarka ma aż tylu wrogów?

Agnieszka Szulim należy do tego grona polskich gwiazd, które nie boją się wygłaszać swojego zdania, chociaż czasem może się to wydawać ryzykowne. Ostatnio mocno potępiała atak chuliganów na warszawską tęczę i sama nawet dołączyła się do akcji jej odbudowy. Przypomnijmy: Szulim i Ślotała też dekorują tęczę na Placu Zbawiciela

Dziś Agnieszka pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz z Michałem Pirógiem wzięła udział w rozmowie na temat skandalicznych wydarzeń z 11 listopada, które miały miejsce w Warszawie. Szulim przyznała też, że tego dnia bała się wychodzić z domu. Dlaczego?

To jest paranoja. Ja mieszkam niedaleko Placu Zbawiciela i mijałam tęczę przynajmniej raz dziennie. Dla mnie paranoją jest to, że nie wyszłam z domu, bo się bałam tego dnia - bo pracuję w TVN-ie. I lepiej było zostać na tyłku, a bardzo bym chciała sobie wyjść i świętować tę niepodległość - wyznała poirytowana.


Akcja odnawiania tęczy spotkała się z wieloma głosami sympatii i wsparcia, choć nie brakowało też krytyki. Całą inicjatywę dość ironicznie komentowała m.in. Karolina Korwin Piotrowska. Szulim nie rozumie tego typu opinii i uważa, że to świetny pomysł, który łączy ludzi.

Mnie strasznie wkurzają głosy mówiące, że akcja wkładania tych kwiatów w tęczę jest żałosne. To jest super spontaniczna akcja, przychodzą fajni, młodzi, uśmiechnięci ludzie i to nie jest gest żałoby po tęczy. Nikt nie kładzie kwiatów na grobie tęczy, tylko to jest spontaniczna fajna akcja odbudowy tej tęczy. Pokazania, że się nie damy, że nie chcemy chuliganów i że ta tęcza będzie tam stała - dodała.


Zgadzacie się z Agnieszką? Ktoś z was dołączył do odnawiania tęczy na Placu Zbawiciela?

Zobacz: Szulim odpowiada Dodzie: "Wolałabym unikać takich ludzi"
 

Dzień Dziennikarza - Agnieszka Szulim

Dzień Dziennikarza - Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim na salonach z nowym facetem:

Szulim i Żakowski podczas akcji "Niewzruszeni! Całujemy się pod tęczą"
Instagram
Newsy
Szulim z chłopakiem całowała się pod spaloną tęczą
Dziennikarka pojawiła się na happeningu w centrum Warszawy

Spalenie stołecznej tęczy na Placu Zbawiciela, którego doknali wandale podczas zamieszek mających miejsce 11 listopada odbiło się szerokim echem w mediach oraz zbulwersowało wiele gwiazd. W sieci zawrzało, a na drugi dzień wiele osób w zrywie społecznym postanowiło odbudować symbol wolności i radości. Przypomnijmy: Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami Wczoraj w Warszawie odbyła się pokojowa manifestacja "Dość terroru Marszu Niepodległości" oraz happening "Niewzruszeni! Całujemy się pod tęczą". W tej drugiej akcji wzięła udział m.in. Agnieszka Szulim ze swoim chłopakiem Maciejem Żakowski . Dziennikarka mieszka w okolicach placu, na którym stała kolorowa instalacja. Poniedziałkowe wydarzenia ją strasznie poirytowały i w pewnym sensie zabrały dzienną porcję szczęścia. Zobacz: "Bałam się wyjść z domu, bo pracuję w TVN" Zdjęcie ze spontanicznego spotkania ludzi pod spaloną tęczą, Agnieszka zamieściła na Instagramie. Ciepło ubrana wraz ze swoim partnerem wraz ze sporą grupą ludzi przytulała się pokazując tym samym, że dobro i miłość zawsze zwycięża zło. Szulim i Żakowski na salonach unikali zdjęć jak ogień wody:

Tęcza zniknęła z Placu Zbawiciela
Facebook
Newsy
Słynna tęcza zniknęła z Warszawy! Które gwiazdy ją pożegnały?
Słynna tęcza zniknęła z Warszawy! Które gwiazdy ją pożegnały?

Słynna warszawska tęcza zniknęła wczoraj z Placu Zbawiciela! Historia instalacji wykonanej przez Julitę Wójcik w 2012 roku jest naprawdę burzliwa. Konstrukcja od początku wywoływała duże emocje - zaczęła być utożsamiana z walką o tolerancję i środowiskami LGBT. Z tego powodu wielu konserwatystów od początku chciało, aby jak najszybciej zniknęła. Zobacz: Cejrowski obraża gejów w "Newsweeku": Won z pederastami z placu Zbawiciela!   Słynna tęcza była także siedem razy podpalana! Po tym, jak spłonęła podczas marszu z okazji Święta Niepodległości, urząd miasta zapewnił jej większą ochronę, jednak i to nie pomagało. W walkę o instalację włączyły się więc gwiazdy, które za każdym razem, kiedy została zniszczona, pojawiały się na Placu Zbawiciela i przynosiły kwiaty, by ją ozdobić.  Wśród nich m.in.  Agnieszka Szulim czy Zofia Ślotała .   Zobacz: Ślotała i Szulim też odnawiają tęczę: Nie spalicie nas wszystkich!   Jedną z najbardziej zaangażowanych gwiazd w walkę o tęczę była Edyta Górniak . Diwa zapewniała, że będzie o nią walczyć do końca . Uważała, że to jedna z najpiękniejszych ozdób w stolicy: Będę pogniewana na osobę, która zdecyduje o tym, że tak się stanie. Dlatego że to jedna z najpiękniejszych ozdób naszego miasta. Jeżeli ktoś zdecyduje, żeby to przenieść, to będzie wielka strata pod każdym względem. Dla jednych jest to symbol, dla drugich to jest uroda tego miasta. Z różnych powodów to miejsce stało się bardzo charakterystyczne, prawie stało się kultowe. Nie rozumiem tej decyzji. Mam nadzieję, że to tylko plotka - mówiła w rozmowie z Super Expressem Zobacz: Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami   Wczoraj zaś na Placu Zbawiciela pojawiło się kilka gwiazd, które pożegnały warszawską tęczę. Wśród nich m.in. Karolina...

Szulim i Ślotała odnawiają tęczę na Placu Zbawiciela
Instagram
Newsy
Ślotała i Szulim też odnawiają tęczę: Nie spalicie nas wszystkich!
Gwiazdy nie pozostają obojętne na zniszczenia

11 listopada doszło w Warszawie kolejny raz do spalenia symbolicznej tęczy na Placu Zbawiciela. Wandale zniszczyli instalację, która dla wielu Warszawiaków była symbolem radości i wolności. W odrestaurowywanie tęczy włączyła się nawet Edyta Górniak . Przypomnijmy: Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami Oczywiście na wydarzenie szybko zareagowała sieć i powstała nawet specjalna inicjatywa zwana "Wszystkich nas nie spalicie" . Ma ona na celu odnowę tęczy i symboliczne pokazanie, że osób, którym zależy na jej obecności, jest więcej niż bandytów niszczących ją przy każdej okazji. W ruch włączyły się kolejne gwiazdy - na Instagramach pojawiły się zdjęcia Agnieszki Szulim i Zosi Ślotały , które podobnie jak Górniak, dekorowały ją wczoraj na Placu Zbawiciela kwiatami. Można się domyślać, że do inicjatywy przyłączy się więcej znanych osób. Dobry pomysł? Zobacz: Piróg: "Orgnizatorzy powinni zapłacić za szkody"   Polskie gwiazdy na Instagramie w mijającym tygodniu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner