Agnieszka Radwańska w białej sukience
East News

Agnieszka Radwańska zostanie mamą! Widać już ciążowy brzuszek? Spójrzcie na ostatnie zdjęcia gwiazdy! 

Agnieszka Radwańska w białej sukience
East News

Agnieszka Radwańska jest w ciąży. Była tenisistka przekazała fanom radosną wiadomość, a my patrzymy na zdjęcia przyszłej mamy! Czy podczas jej ostatniego publicznego wyjścia było już widać zaokrąglony brzuszek? Agnieszka Radwańska razem z mężem na początku stycznia pojawili się na Balu Mistrzów Sportu i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Gwiazda sportu zaprezentowała się wówczas w seksownej, koronkowej sukni, która podkreśliła jej figurę. Czy już na początku stycznia można było dostrzec u Agnieszki Radwańskiej rosnący brzuszek? Zobaczcie sami!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostaną rodzicami

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są małżeństwem od 22 lipca 2017 roku, ale para rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach. Kilka tygodni temu, dokładnie 4 stycznia, zakochani zrobili wyjątek i wybrali się razem na Bal Mistrzów Sportu! Agnieszka Radwańska podczas imprezy odebrała nagrodę za całokształt swojej kariery. Była tenisistka na balu bawiła się w długiej granatowej sukni z koronki. Wyglądała obłędnie, ale czy już wtedy miała zaokrąglony brzuszek? Dziś, 31 stycznia, Agnieszka zdradziła, że zostanie mamą!

Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️🤰 #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą- napisała Agnieszka Radwańska.

Jeszcze raz gratulujemy! Zobaczcie, jak Agnieszka Radwańska prezentowała się zaledwie kilka tygodni temu! Widać zaokrąglony brzuszek?

Zobacz także: Stylowa Agnieszka Radwańska na spacerze, w nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie!

Agnieszka Radwańska z mężem na Balu Mistrzów Sportu.

Agnieszka Radwańska na Balu Mistrzów Sportu
East News

Kilka tygodni później była tenisistka ogłosiła, że jest w ciąży.

Agnieszka Radwańska na Balu Mistrzów Sportu
East News

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33