Agnieszka Radwańska w czerwonym płaszczu Agnieszka Radwańska w czerwonym płaszczu Agnieszka Radwańska z torebką Chanel piksele Agnieszka Radwańska z torebką Chanel piksele Agnieszka Radwańska w czerwonym Porsche za 800 tys
Agnieszka Radwańska krotka fryzura

Agnieszka Radwańska niedawno zdecydowała się na metamorfozę i obcięła swoje długie, brązowe włosy. Była tenisistka zdecydowała się na najmodniejsze cięcie wśród gwiazd i postawiła na długość do ramion. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda świetnie i sama przyznała na Instagramie, że to była dobra decyzja i  teraz ma znacznie "mnie układania".

A jak nowa fryzura Agnieszki Radwańskiej wygląda na co dzień? Faktycznie krótsze włosy układają się lepiej? Zobaczcie sami!

1/5
Agnieszka Radwańska w czerwonym płaszczu

Polska tenisistka już rok temu zakończyła swoją karierę sportową i po udziale w "Tańcu z gwiazdami" zdecydowała się odpocząć od show-biznesu. Jednak teraz znów robi się głośno o sportsmence. Najpierw zdecydowała się na obcięcie włosów, a teraz coraz częściej można ją zobaczyć w modnych miejscach na mapie Warszawy. Czy to oznacza, że w jej życiu szykują się jakieś zmiany?

2/5
Agnieszka Radwańska w czerwonym płaszczu

Tym razem Agnieszka Radwańska została przyłapana przez paparazzi podczas spotkania ze znajomym w jednej z warszawskich restauracji. Gwiazda tenisa wyglądała bardzo stylowo. Uwagę przyciąga nie tylko nowa fryzura, ale także czerwony płaszcz. 

Czerwony płaszcz w stylu Agnieszki Radwańskiej kupisz tutaj!

 

3/5
Agnieszka Radwańska z torebką Chanel piksele

Gwiazda nie zapomniała też o stylowych dodatkach, które uzupełniły modny look z czerwonym płaszczem w roli głównej! Na pierwszy plan wysuwa się torebka Chanel i trzewiki tej samej marki.  Do tego szalik w kratę i okulary przeciwsłoneczne. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się doskonale.

4/5
Agnieszka Radwańska z torebką Chanel piksele

W ten słoneczny dzień gwiazda nie odmówiła sobie spaceru ze znajomym, który odprowadził Agnieszkę Radwańską do samochodu.

5/5
Agnieszka Radwańska w czerwonym Porsche za 800 tys

Czerwony płaszczyk Agnieszki Radwańskiej idealnie pasuje kolorystycznie do Porsche za 800 tys. zł., którym jeździ gwiazda. 

 

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska