Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Kożuchowska wybrała matkę chrzestną
ONS
Newsy

Poród Kożuchowskiej coraz bliżej. Ma już kandydatkę na chrzestną dziecka

Która gwiazda ma największe szanse?

Małgorzata Kożuchowska jest już w zaawansowanej ciąży - media spekulują, że poród gwiazdy planowany jest na koniec września, ale ona sama konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Nie ukrywa za to już ciążowego brzuszka, choć unika ostentacyjnych publicznych wystąpień czy mocno eksponujących kształty kreacji. Przypomnijmy: Kożuchowska nie ukrywa już brzuszka: "Przygotowuje się do najważniejszej roli życia"

Gwiazda już jakiś czas temu zaczęła kompletować wyprawkę, a kolorowe magazyny sugerowały, że były to głównie rzeczy dla dziewczynki. Kożuchowska przymierza się też powoli z mężem do wyboru rodziców chrzestnych. Jak donosi "Rewia", aktorka chciałaby, aby matką chrzestna jej dziecka została Agnieszka Radwańska. Obie panie poznały się ponad rok temu i od tamtej pory utrzymują bliski kontakt. Według informatorów gazety, gwiazdy połączyło podobne podejście do kwestii wiary, a Agnieszka zdaje się idealną kandydatką na chrzestną.
 

Jest sławna i bardzo bogata. Obraca się wśród światowej elity finansowej i politycznej. Zna najbardziej wpływowych ludzi świata, którzy zasiadają na trybunach prestiżowych turniejów w Paryżu i Londynie, w których gra. Taką matkę chrzestną chciałby mieć każdy - czytamy w "Rewii".


Z tym ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić.

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Radwańska

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Tak może wyglądać jak podrośnie
Mamy symulację twarzy dziecka

Małgorzata Kożuchowska nie zrezygnowała w ciąży w obowiązków zawodowych, ale we wszystkim zachowała umiar - przesunięto wyczerpujące zdjęcia serialu "Rodzinka.pl", a ona zdecydowała się tylko na krótkie występy w reklamie jednego z operatorów sieci komórkowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Dzisiaj aktorka pochwaliła się na Facebooku informacją o porodzie i zdjęciem rączki syna ( zobacz: Kożuchowska urodziła! ). Tymczasem magazyn "Party", wzorem największych amerykańskich tytułów, przygotował graficzną symulację tego, jak być może będzie wyglądało dziecko Małgorzaty. Musimy przyznać, że ostateczny efekt prezentuje się bardzo ciekawie. Oceńcie sami. Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki   Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

TVP o konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską
ONS
Newsy
Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki
Przy okazji potwierdziła ciążę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej nieustannie wzbudza wielkie zainteresowanie w polskim show-biznesie. Media od jakiegoś czasu donoszą o terminie porodu, płci czy imieniu dziecka. Jeden z tygodników poszedł o krok dalej i wskazał najpewniejszą kandydatkę na matkę chrzestną noworodka. Miała nią zostać Agnieszka Radwańska . Przypomnijmy:  Poród Kożuchowskiej coraz bliżej. Ma już kandydatkę na chrzestną dziecka Gwiazda oficjalnie jeszcze nie potwierdziła ciąży, jednak ostatni wpis na jej Facebooku rozwiewa wszelkie wątpliwości. Aktorka odniosła się do spekulacji "Rewii", jak zwykle w zabawnym stylu . Skoro tygodnik stwierdził, że Radwańska ma zostać matką chrzestną, ojcem zostanie któryś z tenisistów US Open, w zależności od wygranej. Rewia, Rewia... Pisemko, w/g którego samolot Eurolotu z Krakowa do Warszawy jest samolotem do Turcji; pisemko, które JUŻ WIE, że matką chrzestną zostanie Agnieszka Radwańska,pisemko, które jednak JESZCZE NIE WIE, że na ojca chrzestnego planowani są: Roger Federer i Nowak Djokovic - w zależności od tego, który wygra US Open. P.S. Aga, jak zwykle trzymam kciuki i...zarywam dla Ciebie noce - napisała Kożuchowska A kto według was jest najlepszą kandydatką na matkę chrzestną dziecka Kożuchowskiej? :) Zobacz: Kożuchowska pokazała seksowne zdjęcie sprzed prawie 20 lat. Takiej już jej nie pamiętamy   Małgorzata Kożuchowska na planie nowej kampanii reklamowej: 

Małgorzata Kożuchowska poprowadzi Festiwal w Opolu 2014
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska w ciąży na festiwalu w Opolu 2014. Uda jej się ukryć ciążowy brzuszek?
Aktorka nie zwalnia tempa

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej od początku wywołuje wielkie zainteresowanie w polskim show-biznesie. Aktorka, ze względu na swój stan, jakiś czas temu przełożyła zdjęcia na planie "rodzinki.pl" oraz poprosiła o zastępstwo Edyty Olszówki w spektaklu, gdyż nie może pozwolić sobie na tak intensywną pracę. Nie zrezygnowała jednak całkowicie z obowiązków zawodowych.  Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska przełożyła zdjęcia do serialu. Ale nie idzie jeszcze na urlop Już 6 czerwca rusza krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu . Trzeciego dnia, podczas koncertu "25lat! Wolność! Kocham i rozumiem" na scenie pojawi się ponad 30 artystów świętujących pierwsze wolne wybory w Polsce. Okazuje się, że koncert ten w towarzystwie Adama Woronowicza poprowadzi Małgorzata Kożuchowska! Gwiazda w roli konferansjerki na pewno wywoła wielkie zainteresowanie wszystkich mediów. Dla fanów, którzy wypatrują ciążowego brzuszka, będzie to doskonała okazja zobaczyć, jak gwiazda wygląda w błogosławionym stanie. Jesteśmy pewni, że Małgorzata, jak zwykle, zaprezentuje się znakomicie. Zobacz:  Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz z ciążowym brzuszkiem. Okazja była szczególna     Kożuchowska w programie Agaty Młynarskiej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner