Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na imprezie pozują do zdjęć Agnieszka Mrozińska Agnieszka Mrozińska Anna Przybylska
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na imprezie pozują do zdjęć
East News
Zobaczcie, o kogo chodzi!
1/4
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na imprezie pozują do zdjęć
East News

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską? O tym, że powstanie film o życiu zmarłej aktorki plotkuje się już od dawna. Film miał wyreżyserować Radosław Piwowarski, który odkrył talent Anny Przybylskiej. Niestety z czasem w mediach zaczęły pojawiać się wiadomości, że bliscy aktorki, która zmarła w 2014 roku, wycofali zgodę na powstanie produkcji opowiadającej o Ani. Teraz atmosferę wokół filmu podgrzała Agnieszka Mrozińska, która w jednym z wywiadów przyznała, że chciałaby zagrać Annę Przybylską. 

Zobaczcie, co powiedziała Agnieszka Mrozińska! Co mówi o swoim podobieństwie do aktorki? 

 

Zobacz także: "Cała Ania Przybylska!" Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z synkiem!

2/4
Agnieszka Mrozińska
ONS

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską? Sama aktorka przyznaje, że marzy o takiej roli. Co więcej, aktorka zapewnia, że od wielu lat słyszy, że jest bardzo podobna do Ani. 

Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje. To jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać- przyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. 

 

 

3/4
Agnieszka Mrozińska
ONS

Widzowie mogą kojarzyć Agnieszkę Mrozińską m.in. z takich seriali jak "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia" oraz "Niania". 

Waszym zdaniem aktorka rzeczywiście jest podobna do Anny Przybylskiej? Myślicie, że Agata Mrozińska powinna zagrać w filmie o zmarłej aktorce? 

4/4
Anna Przybylska
East News

Niestety, wciąż nie wiadomo czy powstanie film o życiu aktorki. Radosław Piwowarski, który już od dawna planował produkcję w której opowie o Ani Przybylskiej kilka miesięcy temu, w mocnych słowach przyznał, że zmienił swoje plany...

Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego- mówi w rozmowie z Onetem. 

Chcielibyście zobaczyć film o życiu Anny Przybylskiej?  

Więcej na temat Anna Przybylska