Agnieszka Kaczorowska urodzi syna czy córkę? To pytanie już od kilku miesięcy zadają sobie wszyscy fani gwiazdy serialu "Klan". Aktorka i tancerka jakiś czas temu zdradziła, że poznała płeć dziecka, ale dopiero teraz przekazała internautom radosną wiadomość. Stało się to w programie Dzień Dobry TVN. Agnieszka Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela, w śniadaniowym programie zdradzili, że już wkrótce na świecie pojawi się...

Reklama

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w programie TVN opowiadali o tym, jak wspierają Akademię Przyszłości. Okazuje się bowiem, że para opublikowała ostatnio zdjęcie z pytaniem "chłopiec czy dziewczynka?". Wszyscy myśleli, że chodzi o płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej i większość osób wskazała, że gwiazda urodzi syna, ale okazało się, że pytanie wcale nie dotyczyło dziecka pary!

Chłopiec czy dziewczynka czyli pytanie które zadaliśmy na Instagramie nie dotyczyło naszego dziecka- przyznała Agnieszka Kaczorowska. Dotyczyło dziecka z Akademii Przyszłości i zgodnie z tym co internauci wybrali, wczoraj siedzieliśmy i liczyliśmy wszystkie komentarze, było więcej komentarzy na chłopca. Dlatego właśnie zakupiliśmy indeks sukcesu dla chłopca z Akademii Przyszłości.

Prowadzący "DD TVN" próbowali jednak dowiedzieć się, jakiej płci będzie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli. Gwiazda "Klanu" zdradziła tajemnicę!

Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie... ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić, ponieważ mieliśmy nadzieję, że całą tą akcją będziemy mogli nagłośnić Akademię Przyszłości i zachęcić tych których siedzą przed telewizorami czy przed telefonem, że mogą pomóc- powiedziała przyszła mama.

Potwierdziły się więc wcześniejsze informacje opublikowane przez obsługę jednego ze sklepów, w którym Agnieszka Kaczorowska kompletowała wyprawkę dla dziewczynki.

Gratulujemy!

Zobacz także

Agnieszka Kaczorowska urodzi córkę.

Młoda para jest przeszczęśliwa!

Instagram
Reklama

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" właśnie potwierdził rozstanie z Agatą?! To już koniec związku tej pary?

Reklama
Reklama
Reklama