Łukasz z Martą Manowską

Łukasz z "Rolnik szuka żony" właśnie potwierdził rozstanie z Agatą?! To już koniec związku tej pary?

Łukasz z Martą Manowską

To naprawdę już koniec? Jeszcze kilka miesięcy temu Agata i Łukasz z piątej edycji "Rolnik szuka żony" głośno mówili o swojej miłości i planach na wspólną przyszłość. Jednak kiedy kilka dni temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, a fani próbowali dowiedzieć się, czy wciąż są razem - Agata i rolnik konsekwentnie milczeli i nie komentowali informacji na swój temat. Teraz jednak wydarzyło się coś, co może jedynie potwierdzać plotki o rozstaniu Łukasza i Agaty! Co zrobił rolnik?

Agata i Łukasz są razem? 

Kilka dni temu wszystkie media zwróciły uwagę, że Agata skasowała z Instagrama wszystkie zdjęcia ze swoim narzeczonym. Później rolnik w prima aprilis opublikował zdjęcia testów ciążowych, co dość stanowczo skomentowała Agata- wpis jednak został szybko skasowany. 

Nie wiem komu mam gratulować... Bo na pewno nie mi - napisała wówczas Agata.

Od tamtej chwili wszyscy zastanawiają się, czy Agata i Łukasz wciąż są razem? A może para podjęła decyzję o rozstaniu? Teraz rolnik zrobił coś, co niestety może wskazywać na to, że nie jest już ze swoją narzeczoną! Okazuje się bowiem, że Łukasz - podobnie jak kilka dni temu Agata- skasował z Instagrama wszystkie zdjęcia ze swoją partnerką! 

Myślicie, że zachowanie Łukasza i Agaty może świadczyć o ich rozstaniu? Miejmy nadzieję, że para wkrótce zdementuje niepokojące plotki na swój temat! 

Łukasz z Rolnik szuka żony skasował z Instagrama zdjęcia z Agatą. 

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Czy to już koniec ich związku?

Mat. prasowe

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23