Agnieszka Kaczorowska
Instagram
1/4
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Agnieszka Kaczorowska przeżywa teraz bardzo gorący okres w swojej karierze. Gwiazda nie tylko występuje w serialu "Klan", prowadzi własną szkołę tańca, a ponad miesiąc temu otworzyła kanał w serwisie YouTube. Agnieszka, która w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą, podpowiada innym przyszłym rodzicom, na co w okresie ciąży należy zwrócić uwagę oraz jak przygotować się na ten wyjątkowy nowy etap w życiu. Gwiazda korzysta z pomocy ekspertów, którzy m.in. zwrócili już uwagę na prawidłowe odżywianie czy zdementowali różne mity na temat zabiegów kosmetycznych w ciąży. 

Gwiazda o swoim błogosławionym stanie z chęcią opowiada fanom, którzy nie mogą się doczekać, aby poznać płeć maluszka. Czy Agnieszka zostanie mamą dziewczynki, a może chłopca? Okazuje się, że żona Macieja Peli zna już odpowiedź na to pytanie! 


ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie sprzed 10 lat! Fani: "Ale solara"

2/4
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

W najnowszym wywiadzie dla Plejady Agnieszka wyznała, że zna już płeć dziecka. Jednak zanim podzieli się z fanami informacją, aktorka chce mieć 100 procentową pewność.

Chcemy wiedzieć, ale nigdy nie można mieć całkowitej pewności. Sporo się nasłuchałam, że ktoś szykuje się na dziewczynkę, a potem rodzi się chłopiec lub na odwrót (śmiech). Tak, pytamy podczas badań, ale jeszcze się do tego nie przywiązuję. Kolejne badania będą dawały coraz większe prawdopodobieństwo - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

3/4
Instagram

 

Gwiazda wyznała, że płeć tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest, aby dziecko urodziło się zdrowe i aby poród odbył się bez komplikacji. A jakie imię rodzice wybrali dla pociechy?

4/4
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Żona Macieja Peli dodała w Plejadzie, że myśli już z mężem o imieniu dla dziecka. Jednak tak naprawdę dopiero po urodzeniu pociechy rodzice zdecydują, jak syn czy córka dostanie na imię. 

Kiedy ja się urodziłam, moja mama w ostatniej chwili zmieniła zdanie i nazwała mnie Agnieszka, więc wszystko się może zdarzyć. Myślimy już nad imieniem, ale trzeba dać sobie czas, żeby być pewnym, że to na pewno to. Nie ukrywam, jest nam łatwiej wybrać imię dla chłopca. Szukamy czegoś, co pasowałoby do nazwiska. Nie sugerujemy się modą i wydumanymi imionami. Chcemy znaleźć złoty środek pomiędzy czymś tradycyjnym, a nowoczesnym. Nie lubię dziwnych imion - wyznała.

 

I na zakończenie dodała, że "nie będzie to ani Bożydar, ani Kazimierz".

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska