Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak teraz wyglądają jej dni. Pokazała też piękne zdjęcie z sesji z córką!

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

Agnieszka Kaczorowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka cieszy się macierzyństwem i jak przyznała pod jednym ze zdjęć oszalała z miłości do córki. Gwiazda pokazała już pierwszy rodzinny spacer, a teraz przyszedł czas na sesję noworodkową, której efektami podzieliła się na Instagramie. Spójrzcie na to urocze zdjęcie! 

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na sesję zdjęciową z córeczką!

Aktorka sama przyznała, że teraz jej media społecznościowe zdominuje jedna osoba. Chodzi oczywiście o jej córkę. Gwiazda niedawno powiedziała, że już niebawem zdradzi imię dziewczynki. A teraz pochwaliła się zdjęciem z rodzinnej sesji noworodkowej. Agnieszka Kaczorowska jest zachwycona zdjęciami, co zdradziła w opisie pod fotografią:

Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić?  - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Fanki potwierdzają, że tego typu zdjęcia to świetna pamiątka. Pod fotografią opublikowaną na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a niektórzy Internauci nie kryją wzruszenia i piszą:

Robimy takie rodzinne sesje co roku na urodzinki malego. W niedziele juz 5 sesja 😊

Pełnia szczęścia uchwycona na jednym zdjęciu

Łezka się kręci ze wzruszenia 😍 jesteś wzorem dla młodszego pokolenia 💚

Agnieszka Kaczorowska o początkach macierzyństwa!

Agnieszka Kaczorowska przyznała też, jak wyglądają ostatnio je dni. Oczywiście najwięcej miejsca poświęca córeczce, ale okazuje się, że prowadząc własną firmę musi też pracować, aktualnie robi to zdalnie:

Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.🥰 No dobra... trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska - napisała na Instagramie.

Dodatkowym zadaniem dla Agnieszki Kaczorowskiej jest urządzanie nowego domu. Para tuż przed narodzinami dziecka zdecydowała się na zakup mieszkania, które obecnie urządzają, aby móc przeprowadzić się tam z dzieckiem.

i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam... ale to tylko w wolnych chwilach...których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. 😊 #JestemMamą #JestemMama - dodała na koniec Agnieszka Kaczorowska.

Sądzicie, że uda im się to jeszcze w tym roku? Zobaczcie urocze zdjęcie z sesji!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Pelakowelove ❤️ . 📷 @fotografie_eweliny ___________________________ Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? __________________________ Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.🥰 No dobra... trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam... ale to tylko w wolnych chwilach...których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. 😊 #JestemMamą #JestemMama #rodzinka #najszczęśliwsi #happyfamily #familyfirst

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska po wyjściu ze szpitala.

Agnieszka Kaczorowska wyszła z córką ze szpitala

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09