Agnieszka Kaczorowska w szpitalu

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom! Wprowadzą się przed porodem?

Agnieszka Kaczorowska w szpitalu

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się swoim nowym domem! Ostatnio magazyn "Flesz" poinformował, że gwiazda serialu "Klan" i jej mąż Maciej Pela podjęli decyzję o sprzedaży mieszkania z ogródkiem na Saskiej Kępie w Warszawie i kupili wymarzony dom, do którego chcieliby przeprowadzić się już za cztery miesiące. 

Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową - Agnieszka Kaczorowska powiedziała Fleszowi.

Teraz aktorka i tancerka pokazała swoim fanom na Instagramie, jak wygląda jej nowy dom! Gniazdko Agnieszki i jej męża jeszcze nie jest wykończone, ale już robi wrażenie! 

Nowy dom Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska w ostatnich miesiącach szykowała się na narodziny córki. Dziewczynka lada dzień pojawi się na świecie i jak już wiemy, za kilka miesięcy razem z rodzicami zamieszka w ich nowym domu. Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci piękne zdjęcie, na którym razem z mężem pozuje w wymarzonym gniazdku! 

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki.🏠 Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń... a co ❗️- napisała na Instagramie.

Jak zareagowali internauci? Ruszyli z gratulacjami!

- 👏 Cuuudownie!!!!
- Gratulacje ❤️Jesteście cudowni ❣️❣️
- Widać, że będzie pięknie! ❤️🙌 Trzymamy kciuki!- komentowali fani.

Zobaczcie, jak wygląda nowy dom Agnieszki i jej męża! Spójrzcie również na duży brzuszek gwiazdy "Klanu"- widać, że narodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowy dom.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom
Instagram
Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom
Instagram

Gwiazda "Klanu" lada dzień zostanie mamą.

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Ostatnie chwile Agnieszki Kaczorowskiej przed porodem

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43