Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córką! "Oszalałam z miłości do niej"

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córką! Dziecko tancerki przyszło na świat 26 lipca i od tamtej pory jej życie wywróciło się do góry nogami, o czym pisze także w najnowszym poście. Kaczorowska przyznaje wprost - oszalała na punkcie maleńkiej. Zobaczcie sami!

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła niemal tydzień temu. Kilka dni później wraz z małą wróciła do domu, gdzie czekała na nich niespodzianka, przygotowana przez męża aktorki, Macieja Pelę. Pierwsze dni z dziewczynką były dla nich przełomowe:

Takie piękne wspominki mi z rana wysyłacie, pytając czy to ten sam poziom radości właśnie osiągnęłam…To zupełnie inny rodzaj radości i spełnienia. Teraz dochodzi ogromna matczyna miłość. Wtedy cel został osiągnięty, pewien rozdział skończony. Teraz wszystko się zaczyna - napisała Agnieszka Kaczorowska. 

Teraz gwiazda pokazała urocze zdjęcie z córką! Na razie nie zdradza jej imienia:

Oszalałam z miłości do niej! 🤱 I choć czasem nie wiem czy jest noc czy jest dzień... i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego co mi komunikuje... to ja chcę już tylko TAK ! 👼 Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie !

Nowy dom Agnieszki Kaczorowskiej

Warto dodać, że aktualnie Agnieszka wraz z rodziną przebywa w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie, ale tylko na czas remontu ich domu, który kupili niedawno! Niestety, nie udało im się wprowadzić przed porodem. Cały czas skupiają się na jego wykończeniu i wystroju. Żeby zobaczyć pokoik dziewczynki, przyjdzie nam jeszcze poczekać!

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki.🏠 Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń... a co ❗️- napisała na Instagramie.

Pozostaje tylko gratulować i życzyć szczęścia!

Piękne zdjęcie Agnieszki z córką.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Czekamy na jeszcze więcej zdjęć Agnieszki z córką!

Agnieszka Kaczorowska z dzieckiem
Instagram

Maciej Pela odebrał Agnieszkę Kaczorowską i ich córkę ze szpitala

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09