Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką, a fani pytają o imię. Odpowiedziała!

Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela dokładnie dwa tygodnie temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka, która całkowicie zawładnęła ich światem i wywróciła życie do góry nogami. Para nie ukrywa, że przeżywa właśnie najwspanialesze chwile, chętnie dzieląc sie nimi na swoich profilach na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska ciągle pokazuje nowe zdjęcia z córeczką, ale do tej pory nie zdradziła jej imienia. Niektórzy fani stracili już cierpliwość i zaczęli ją pytać, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. Gwiazda odpowiedziała!

Agnieszka Kaczorowska o imieniu dla córki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poszli w ślady wielu innych gwiazd (m.in. Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak) i do tej pory nie zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej córki. Fani chcieliby już je poznać i ciągle pytają o nie w komentarzach. Gdy Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką, obok zachwytów pojawiło się również mnóstwo pytań o imię. 

 

W chwili kiedy dziecko przychodzi na świat , dajemy mu imię , a tu dwa tygodnie już i co ? Nie rozumiem 🤔 dlaczego taka tajemnica ... - napisała jedna z fanek.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła odpowiedzieć!

 a dlaczego taka ciekawość i niecierpliwość ? Podzielimy się w odpowiednim momencie. ☺️- napisała gwiazda.

Wiele fanek stanęło w obronie Agnieszki Kaczorowskiej, podkreślając, że imię jej córeczki to jej prywatna sprawa i nie musi dzielić się nią ze światem. Z pewnością jednak niedługo gwiazda zdecyduje się podzielić z fanami imieniem. Jak myślicie, postawi na tradycyjne czy może nowoczesne? 

 

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami 

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

Para powitała na świecie córeczkę 26 lipca

Agnieszka Kaczorowska wyszła z córką ze szpitala

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08